"Yaşamaz" Denilen Siyam İkizleri, 27 Yaşına Geldi! - Son Dakika

"Yaşamaz" Denilen Siyam İkizleri, 27 Yaşına Geldi!

09.06.2018 13:08

Abby ve Brittany Hensel sıradan ikizler değil. 27 yıl önce dünyaya geldiklerinde tıp dünyası sallandı. Dünyaca tanınmaya başlandılar. Neden mi? Çünkü daha önce bir vücuda bağlı olarak yaşayan ikizlerin hemen hepsi hayatını kaybetti. Onlar ise 27 yaşında!

1
27 yıl önce dünyaya geldiklerinde tıp dünyası sallandı. Dünyaca tanınmaya başlandılar.

2
Çünkü daha önce bir vücuda bağlı olarak yaşayan ikizlerin hemen hepsi hayatını kaybetti.

3
Mucizevi doğumun ardından ikizler televizyon programlarına konuk edildi ve belgesellerde yer aldılar. Aradan yıllar geçti. Şimdi Abby ve Brittany 27 yaşında.

4
Bethel Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra öğretmenlik yapmaya karar verdiler. AWM'den aktarılanlara göre matematik üzerine yoğunlaşmışlar.

5
Yapışık ikizler Abby ve Brittany, 27 yıldır aynı bedende yaşıyorlar. İkizlerin ortak bedeni olmasına rağmen kendilerine ait başları var. Son derece nadir görülen bu tür vakalarda, cerrahlar ikizleri ayırmayı sakıncalı görüyor.

6
Yapışık ikizler Abby ve Brittany, 27 yıldır aynı bedende yaşıyorlar. İkizlerin ortak bedeni olmasına rağmen kendilerine ait başları var. Son derece nadir görülen bu tür vakalarda, cerrahlar ikizleri ayırmayı sakıncalı görüyor.

7
Abby ve Brittany dünyayı şaşırtmaya devam ediyor. 1990 yılında Minnesota'da dünyaya gelen ikizler bütün dünyaya damgasını vurmuştu.

8
Abby ve Brittany gibi kendilerine ait kafaları olmasına rağmen ortak bedene sahip ikizlerin dünyaya gelme şansı oldukça düşük.

Abby ve Brittany'nin kendi iç organları da var. Mesela iki kalpleri, dört akciğerleri ve iki mideleri var.

9
Yaşadıkları zorluklara rağmen hayattan keyif almayı biliyorlar. İkisi de üniversite mezunu ve ehliyet sahibi.

10
İkizler geçtiğimiz günlerde bir okulda öğretmenlik yapmaya başladı. Öğrencileri onlara bayılıyor.

11
Tocci kardeşler
Tocci kardeşler

Giacomo ve Giovanni Battista Tocci kardeşler de onlarla aynı durumdaydı. Kardeşlerin kaç yaşına kadar yaşadıkları hakkında çeşitli spekülasyonlar var. Bazıları 65 yaşına kadar yaşadıklarını bazıları da çok erken yaşta hayatlarını kaybettiklerini söylüyor. Tocci kardeşlerin ikisi de ayrı kişilerle evlenmiş.

Son Dakika 'Yaşamaz' Denilen Siyam İkizleri, 27 Yaşına Geldi! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor