Yaşamı boyunca 6 bin kadınla birlikte oldu, son nefesini yine yatakta verdi! - Son Dakika

Yaşamı boyunca 6 bin kadınla birlikte oldu, son nefesini yine yatakta verdi!

29.07.2019 11:53

Yaşamı boyunca 6 bin kadınla ilişkiye girdi, son nefesini bile 23 yaşında bir turistin kollarında verdi. İşte İtalyan playboy Maurizio Zanfanti'nin, duyanları şaşkına çeviren yaşamı...

1
Rimiri Romeo adıyla da anılan Maurizio Zanfanti, 1970'lerde İtalya'nın sahil kenarı şehirlerinde gece kulübü organizatörü olarak ünlendi.
2
Bu süreçte sonra 63 yaşına kadar 6 bin kadınla beraber olan Zanfanti, yakın arkadaşı olan Rimini Belediye Başkanı Andrea Gnassi tarafından 'Gecelerin efsanesi' olarak tanımlandı.
3
70'lerde kentin uğrak mekanlarından olan 'Patlat' isimli gece kulübünde ününü arttıran 'Zanza' lakaplı playboyun kapısını, yaşamı boyunca onlarca kadın çaldı ve çocuğunun babası olduğunu iddia etti.
4
20 Ekim 1955'te İtalya'da doğan Maurizio Zanfanti, 17 yaşından 63 yaşına kadar tam 6 bin kadınla birlikte olan bir İtalyan playboyu.
5
Birlikte olduğu her bir kadını gerçekten çok sevdiğini dile getiren İtalyan playboyu, tek bir yaz mevsimi boyunca 200 kadın ile birlikte olduğunu iddia etmişti.
6

Sadece çocuğunun babası olduğunu iddia eden değil, daha önce birlikte olduğu kadınlarında yeniden birlikte olmak istediğini dile getiren Zanza, ''Bazıları çoktan evlendi, hatta bazılarının kızları benimle görüşmek istiyor" dedi.

7
Gecelerin efendisi olarak bilinen Maurizio Zanfanti, geçtiğimiz yıl, İtalya'nın Rimini kentinde, birkaç yıldır tanıştıkları belirlenen 23 yaşındaki bir turistle ilişkiye girerken kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti.
8
Romanyalı turist kadın, 63 yaşındaki Zanfanti'nin ilişki esnasında bir anda yere yığıldığını söylemiş, eve gelen sağlık ekipleri İtalyan playboyun çoktan hayatını kaybettiğini söylemişti.

9

Son Dakika Yaşamı boyunca 6 bin kadınla birlikte oldu, son nefesini yine yatakta verdi! - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yıldız Savaşları'nın Darth Vader'ı David Prowse hayatını kaybetti Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor