Son Dakika Haberleri: Yaşıtlarına kötü örnek oluyor! Ders arası fotoğraf paylaşarak yılda 250 bin lira kazanıyor

Yaşıtlarına kötü örnek oluyor! Ders arası fotoğraf paylaşarak yılda 250 bin lira kazanıyor

2 ay önce

Avustralya'nın Melbourne kentinde yaşayan 18 yaşındaki Tia Christofi, ders aralarında Instagram'da fotoğraf paylaşarak yılda 250 bin lira kazandığını söyledi.

1
Ailesiyle birlikte Avrupa'ya gittiğini ve seyahatinden fotoğraflar paylaşmaya başladığını anlatan Tia, günlük hayatından paylaşımlar yapmaya başladığında ise takipçi sayısı artmaya başlamış.
2
Instagram sayesinde şöhrete kavuşan Tia Christofi'nin henüz 18 yaşında olduğunu şaşırıyor. Christofi, öğrenciden çok model gibi gözüktüğü Instagram sayfasında fotoğraf paylaşarak hatırı sayılır bir para kazandığını ve okul hayatıyla iş yaşamını bir arada yürüttüğünü söylüyor.
3
Sınıf arkadaşlarının aksine öğretmenlerinin kendisine destek verdiğini anlatan Tia, 14 yaşındayken Instagram kullanmaya başlamış.
4
Tam bir fitness aşığı olduğunu söyleyen genç kız, ünlü spor markalarıyla masaya oturmuş.Takipçilerinin söz konusu fitness olunca kendisini fazlaca ciddiye aldığını ve fikirlerine önem verdiğini söyleyen Tia, kendisine en çok spor konusunda sorular geldiğini söylüyor.
5
Yılda 250 bin lira kazanıyor!
Yılda 250 bin lira kazanıyor!
Önemli markalarla imzaladığı kontratlar sayesinde, yılda 250 bin lirayı aşkın bir gelir elde ettiğini söyleyen Tia, ders aralarını kendisi için "çalışma molaları" haline getirmiş.
6
Okulda fazla popüler olmadığını söyleyen Tia, çevresindekilerin zaman zaman paylaştığı fotoğraflarla dalga geçtiğini söylüyor.
7
8
Pazartesi-Cuma günleri arasında okula giden, boş dersleri ve teneffüsleri fotoğraflar için poz verip paylaşarak değerlendiren genç kız, okuldan eve döndüğünde ise ailesine zaman ayırıyor.
9
10
11
Dalga geçen arkadaşlarını umursamayan Tia Christofi'nin Instagram'da 100 bin, YouTube'da ise 3 bin takipçisi var.
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 24.09.2019 03:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!