Yaşlanmak nedir bilmiyor! Görünüşüyle 20'lik kızlara taş çıkaran tasarımcının yaşını duyan şoke oluyor - Son Dakika

Yaşlanmak nedir bilmiyor! Görünüşüyle 20'lik kızlara taş çıkaran tasarımcının yaşını duyan şoke oluyor

04.07.2021 15:27

Dünyaca ünlü tasarımcı Vera Wang, 72. yaş gününü kutladı. Genç görünümüyle 20'lik kızlara taş çıkaran tasarımcının sırrı ise, uyku ve ara sıra yaptığı egzersiz.

1
Yaşlanma duygusu her insan için korkulu bir rüya. Ancak bazı insanlar var ki yıllara meydan okuyarak yaşlanmaya karşı koyuyor. İşte o isimlerden birisi de ikonik tasarımcı Wera Vang.
2
27 Haziran'da 72 yaşına giren ünlü gelinlik tasarımcısı Vera Wang, yıllara meydan okuyan pozlarıyla sosyal medyayı sallıyor.
3
Ünlü tasarımcı, neon sarısı bir elbise ile fotoğraflarda görülürken genç görünüşüyle de hayranlarını yeniden şaşırtmayı başardı.

4
Wang sosyal medyadan paylaştığı doğum günü görüntüleriyle hayranlarının beğenilerini ve yorumlarını topladı.
5
Geçtiğimiz kasım ayında yayınlanan bir röportajda genç görünümünü ara sıra yaptığı egzersizlere, iyi bir uyku programına borçlu olduğunu söylemişti ünlü tasarımcı.
6
Sportif görünümünü ise gençliğinde yaptığı spora borçlu olduğunu belirten Wang, "Gençliğimde bir atlettim. Amerika Birleşik Devletleri'nde rekabetçi bir patenciydim ve Balanchine Amerikan Bale Okulu'nda dansçıydım" diyerek sportif geçmişini anlatmıştı.

7
Efsanevi tasarımcı, sadece gösteriş amacıyla ter atmıyor. Antrenmanların aynı zamanda kaygıdan kurtulmak için bir araç olduğunu da söylüyor.
8
Wang, ayrıca uykunun da çok önemli olduğuna dikkat çekiyor: "Uyku, bir şirketi büyütmenin, iki çocuk yetiştirmenin anahtarıdır. Yani, uyuyamasaydım var olabileceğimi sanmıyorum. Dinlenmem gerekiyordu çünkü bunun bir yenileyici olduğunu hissediyorum."

9
10
11
12
13

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Yaşlanmak nedir bilmiyor! Görünüşüyle 20'lik kızlara taş çıkaran tasarımcının yaşını duyan şoke oluyor - Son Dakika


Advertisement