Yaşlanmaktan Korkmayan Ünlüler - Son Dakika

Yaşlanmaktan Korkmayan Ünlüler

08.06.2012 07:20

1
Kıvanç Tatlıtuğ: Esas olan maneviyat

Yaşlanmaktan asla korkmuyorum. Çünkü bu hayatın bir döngüsü. İnsanlar nasıl doğuyorsa, günü gelince de hayata gözlerini kapatacak

2
Dışardan bakınca hep yakışıklılığım konuşuluyor ama maneviyat çok daha önemli. Belli bir yaştan sonra bu tipin, bu fiziğin hiçbir önemi kalmayacak. Esas olan hayattaki duruşunuz.
3
Gülşen: Asla yaşlanmam

Yaşlanmaktan korkmuyorum. Çünkü hayatım o kadar dolu ki, en kötü zamanlarımı bile eğlenceli hale dönüştürüp kendimle dalga geçiyorum ve sıkıntılarımı mizaha çeviriyorum.

4
Çünkü mutlu olmayı çok seviyorum. İnsanlar üzüntü anlarında dipten yukarıya çıkmakta zorlanabilirler. Ama ben Allah ölüm acısı vermediği müddetçe, her şeyi olumlu hale dönüştürüyorum. Kötü enerji veren insanlardan uzak duruyorum. Böyle olunca da yaşlanmayı hiç düşünmüyorum.
5
Özge Ulusoy: Kendini daha iyi tanıyorsun

Hiçbir zaman yaşlanmaktan korkan biri olmadım. Hatta 3-4 yıl önce ki fotoğraflarıma bakınca şimdi çok daha güzel göründüğümü düşünüyorum

6
Kadınlar yaşları ilerledikçe nasıl makyaj yapacaklarını, nasıl giyineceklerini, neyin yakışıp yakışmayacağını anlıyor. Çünkü insan yaş aldıkça kendini daha iyi tanıyor.
7
Ebru Şallı: Güzellik geçici bir şey. Yaşlılık düşüncesi beni korkutmuyor. Güzellik gelip geçici bir şey. Her zaman iç gü zelliğin önemli olduğunu düşündüm
8
İnsanın paylaşarak, üreterek daha çok güzelleştiğini düşünüyorum. O yüzden her kadının, çalışarak kendisini geliştirmesi gerekir.

YORUMLAR
500

Son Dakika Yaşlanmaktan Korkmayan Ünlüler - Son Dakika


Advertisement