Yaşlı kadın, çalıların arasında cinsel ilişkiye giren çifti sopayla dövdü - Son Dakika

Yaşlı kadın, çalıların arasında cinsel ilişkiye giren çifti sopayla dövdü

Rusya'da çalıların arasında cinsel ilişkiye giren genç çift, yaşlı bir kadının sopalı saldırısına uğradı. Kadın, kendisini fark etmelerine rağmen ilişkiye devam eden çifti sopayla dövdü.

1

Rusyanın Güney yarısında bulunan Stavropol Krai şehrinde genç bir çift gündüz saatlerinde, bir süre yol kenarında bulunan çalılıkların arasına girip cinsel ilişkiye girdi.

2
İlişkiye giren çiftin komşusu olduğu belirtilen yaşlı bir kadın, çiftin ilişkiye girdiğini görünce eline aldığı sopa ile çiftin çıplak kalçalarına vurarak çifti uyardı.
3
Görgü tanıkları, ismi Lady Irina olan yaşlı kadının çiftin ilişkiye girdiğini görünce eline sopa alıp çiftin yanına gittiğini, erkeğin kadını görmesine rağmen, hiç bir şey olmamış gibi ilişkiye devam ettiğini bunun üzerine yaşlı kadının erkeğin çıplak kalçasına sopa ile vurmaya başladığını söylediler.
4
Erkek aldığı sopa darbeleri ile kadının üzerinden kalkınca yaşlı kadın bu defa kadına da üstü üste vurdu.
5
Daha sonra son kez erkeğe vurup olay yerinden uzaklaştı. Haberin yayınlanmasından sonra bir çok okuyucu kadının doğru olanı yaptığını, kimsenin toplum ahlakına aykırı davranmasına hakkı olmadığını söyledi.

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek