Yere uzanıp poz veren Yasmin Erbil, takipçilerine karantina tavsiyesinde bulundu - Son Dakika

Yere uzanıp poz veren Yasmin Erbil, takipçilerine karantina tavsiyesinde bulundu

06.04.2020 12:07

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, karantina günlerinde takipçilerine yere yattığı anın fotoğrafını paylaşarak tavsiyede bulundu.

1
Koronavirüs nedeniyle evden çıkmayan Yasmin Erbil, karantina günlerinde de sosyal medya üzerinden paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Erbil bu kez de yere yattığı pozu paylaşarak takipçilerine bu süreç için tavsiyeler verdi.
2
Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar'la evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil, evden paylaşım yapmaya devam ediyor.
3
Dışarıya çıkmadığı bu süreçte de sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Erbil, bol bol paylaşım yapıyor. Erbil, yaptığı her paylaşımla adından söz ettirmeyi başarıyor.

4
Yasmin son gönderisinde odasında yere uzandığı pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.
5
25 yaşındaki Erbil, paylaşımına "Evde kal, yere uzan zamanlayıcı ayarla poz ver" notunu düştü.
6
Geçtiğimiz günlerde de Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Yasmin, annesiyle babasının boşanmaması konusundaki itirafıyla şaşırtmıştı.

7
Bir takipçisinin "Kardeşlerinle aran nasıl? Annenle babanın hala evli olmasını ister miydin?" sorusuna Erbil, "Annemle babamın hala evli olmasını çok isterdim. Anne ve babayla aynı evde büyümek çocuk için en doğru en güzel şey" yanıtını vermişti.

8
Yasmin Erbil, TV100 kanalında yayınlanan 'Magazin Hattı' programında sunuculuk yapıyordu. Erbil, ne yazık ki bu projede istediği başarıyı yakalayamadı ve sunuculuk serüvenini noktaladı.
9
10

Son Dakika Yere uzanıp poz veren Yasmin Erbil, takipçilerine karantina tavsiyesinde bulundu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement