Son Dakika Haberleri: Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!

Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!

28 gün önce

Şarkı sözü yazarı Ella Martine, annesine attığı fotoğrafta karyolaya asılı duran fantezi kelepçesini unutunca fena rezil oldu.

1
ABD'li şarkı sözü yazarı Ella Matine, annesiyle yaptığı bir yazışmasını Twitter'da paylaşarak kısa sürede viral haline geldi.
2
Kaliforniya Chapman Üniversitesi'nde okuduğu için ailesinden uzak kalan Ella Martine, yeni dekore ettiği yatak odasının fotoğrafını annesine atmak istedi.
3
Fantezi kelepçesini unuttu!
Fantezi kelepçesini unuttu!
Annesine yeni dekore ettiği yatak odasının fotoğrafını atarken, karyolaya asılı duran fantezi kelepçesini unutunca fena rezil oldu.

4
Ella annesine attığı fotoğrafın altına "Anne bak evimin yeni dekorasyonu nasıl olmuş?" yazdı. Annesi ile Ella'ya "Güzel ama arkadaki kelepçeler neden orada?" dedi.
5
Annesinin verdiği cevabın ekran görüntüsünü Twitter hesabında paylaştı.
6
Tabii ki viral oldu!
Tabii ki viral oldu!
Ella'nın paylaştığı bu tweet kısa sürede viral haline geldi. Ella'nın bu tweet'ine 111 bin beğenme ve 23 bin yorum geldi.
7
Kullanıcılar, Ella'ya annesinin devamında nasıl cevap verdiğini sormakta gecikmedi. "Ona oda arkadaşlarımın kısa filmi için olduğunu söyledim" dedi.

Annesinin: "Onları kaldırın oradan hiç şık değil!" cevabını verdiğini söyledi.

8
Ella'nın başına gelen bu olayı popüler olmak için kendi de planlamış olabilir pek tabii. Neyse efendim özetle; ünlü ressam Andy Warhol'un da dediği gibi: Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak!Haber Yayın Tarihi: 22.08.2019 08:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

81 yaşındaki kadın, ATM'den parasını çalmaya çalışan genç kadına dersini verdi Bu bitkiyi koparanın başı derde giriyor! 60 bin lira cezası var Lotodan kazandığı tüm parayı estetiğe yatırmıştı, çıplak fotoğraflarıyla paraya para demiyor Aşk Adası'nın fenomen güzeli, sokak ortasında iç çamaşırlarıyla gezdi! Instagram fenomenine şok! Ülkeye almayıp üstüne bir de nezarete attılar