Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu! - Son Dakika

Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!

22.08.2019 08:57

Şarkı sözü yazarı Ella Martine, annesine attığı fotoğrafta karyolaya asılı duran fantezi kelepçesini unutunca fena rezil oldu.

1
ABD'li şarkı sözü yazarı Ella Matine, annesiyle yaptığı bir yazışmasını Twitter'da paylaşarak kısa sürede viral haline geldi.
2
Kaliforniya Chapman Üniversitesi'nde okuduğu için ailesinden uzak kalan Ella Martine, yeni dekore ettiği yatak odasının fotoğrafını annesine atmak istedi.
3
Fantezi kelepçesini unuttu!
Fantezi kelepçesini unuttu!
Annesine yeni dekore ettiği yatak odasının fotoğrafını atarken, karyolaya asılı duran fantezi kelepçesini unutunca fena rezil oldu.

4
Ella annesine attığı fotoğrafın altına "Anne bak evimin yeni dekorasyonu nasıl olmuş?" yazdı. Annesi ile Ella'ya "Güzel ama arkadaki kelepçeler neden orada?" dedi.
5
Annesinin verdiği cevabın ekran görüntüsünü Twitter hesabında paylaştı.
6
Tabii ki viral oldu!
Tabii ki viral oldu!
Ella'nın paylaştığı bu tweet kısa sürede viral haline geldi. Ella'nın bu tweet'ine 111 bin beğenme ve 23 bin yorum geldi.
7
Kullanıcılar, Ella'ya annesinin devamında nasıl cevap verdiğini sormakta gecikmedi. "Ona oda arkadaşlarımın kısa filmi için olduğunu söyledim" dedi.

Annesinin: "Onları kaldırın oradan hiç şık değil!" cevabını verdiğini söyledi.

8
Ella'nın başına gelen bu olayı popüler olmak için kendi de planlamış olabilir pek tabii. Neyse efendim özetle; ünlü ressam Andy Warhol'un da dediği gibi: Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak!

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu! - Son Dakika


Advertisement