Yatakta Bilinmeyen 11 Kural - Son Dakika

Yatakta Bilinmeyen 11 Kural

02.10.2014 17:16

1
Partnerinizle ilk defa yaptığınız seks asla en iyisi değildir. Birbirinizi daha önce hiç çıplak görmediniz. Yatakta nasıl olduğunu bilmiyorsunuz. İyi olacak mı? Benim iyi olduğumu düşünecek mi? Rahatlayın! Üstünüzü çıkardığınız andan itibaren herşeyin yolunda gideceğini düşünün.

2
Ön sevişme önemlidir. Kimsenin sizi aksine inandırmasına izin vermeyin. Bazen atağa geçmeden önce ısınmanız gerekir. Bazen yavaş ilerlemek daha eğlenceli bile olabilir.

3
Eğer vücudunuz hakkında olumsuz bir yorumda mı bulundu? Ona hemen postayı koyun! Evinizden çıkmasını isteyin ve asla arkanıza bakmayın!

4
Bebek gibi konuşmak yasak! Neden olgun bir adam (veya siz)bebek gibi davranmak istesin? Yaşınıza uygun, iç gıcıklayıcı cümleler kurarak ona yol gösterin.

5
Seks eğlencelidir. Komik sesler, eğlenceli suratlar ve tehlikeli pozisyonlar… Komik bir duruma düştüğünüzde birlikte gülebilirseniz asla garip bir ortam oluşmayacaktır.

6
Eğer tüm kıyafetlerinizi çıkardıysanız çoraplarınızı unutmayın. Seks sırasında çorap görmek hiç seksi değildir! Fazla düşünmeyin, hemen çoraplarınızı çıkarın! Ertesi sabah nereye koyduğunuzu bulmak için ararsınız.

7
Ne istediğinizi söylemezseniz, asla sahip olamazsınız. Yatakta istediğiniz gibi davranmıyor diye şikayet etmeyin. İsteklerinizi dile getirmelisiniz. Karşınızdaki zihin okuyabiliyor mu? Öyleyse onu hiç bırakmayın.

8
Seks sonrası sarılmak güzeldir, ama sıcak havalarda yatağın farklı uçlarında uyumak da normaldir. Sabah uyanıp bütün gece birbirinize sarılmadan yattığınızı fark ederseniz üzülmeyin.

9
Gizlice kaçmayın. Özellikle de partnerinizi bir daha görmeyi planlıyorsanız! Kaba bir davranış, ayrıca yatıya kalmak her zaman eğlencelidir.

10
Dünden kalma baş ağrısının en iyi ilacı sabah seksidir. Özellikle de ardından kahve ve kahvaltı geliyorsa…

11
Bütün kuralları göz ardı edin. İçinizden geldiği gibi davranın!

Son Dakika Yatakta Bilinmeyen 11 Kural - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı