Son Dakika Haberleri: Yataktaki Hangi Davranış Ne Anlama Geliyor?

Yataktaki Hangi Davranış Ne Anlama Geliyor?

6 yıl önce

1
Beden dili kullanımı iletişim açısından oldukça önemlidir. Özellikte yataktayken önemi daha da artıyor. İşte yatakta sergilenen davranışların anlamları...

2
Eğer sevgiliniz yataktayken sürekli boynunuzu ve yüzünüzü öpüyorsa, sizi incitmekten ve kırmaktan çok çekiniyor demektir.

3
Yüzüstü uyuyan insanlar enerji ve tutku doludurlar. Bu tarz bir erkek kesinlikle başarılı olma saplantılıdır.

4
Size bir uyarı; Yatağın tamamını kaplayan bir pozisyonda uyuması, kontrolü ele geçirmek istediğinin bir göstergesidir.

5
Misyoner pozisyonunda sevişmeyi tercih ediyorsa, her işi kitabına göre yapmayı seven biri olduğu anlamına gelir. Sadık ve uyumlu erkeklerdir.

6
Eğer bağlanmayı seven ve bir liman arayan bir kadınsanız, bu erkekler sizin için biçilmiş kaftan.

7
Araştırmalara göre artık erkeklerin yüzde 53'ü kadınların üstte olduğu pozisyonları tercih ediyor. Bu tarz erkekler her zaman eğlence arayan, oyunları seven erkeklerdir.

8
Sizi tatmin etmek bu erkeklerin önceliğidir, bu yüzden de en çok zevk almanızı sağlayan bu pozisyonu tercih ederler.

9
Göz teması kuruyorsa sizinle ilgileniyor demektir.

10
Böyle bir durumda bir erkek sizinle bir kaç saniyeliğine de olsa göz teması kuruyorsa, sizinle sadece fiziksel olarak değil, duygusal olarak da ilgileniyor demektir.

11
Eğer size çok yakın uyuyorsa ve teninize temas etmekten hoşlanıyorsa, bu sıcaklığınıza ihtiyaç duyuyor demektir.

12
Böyle erkeler genellikle duyarlı ve karşısındakiyle empati kurmayı bilen erkeklerdir. Sizin düşüncelerinize önem verirler ve isteklerinizi yerine getirmeye çalışırlar.

13
Sizinle sevişirken göz teması kurmaktan kaçınıyorsa ya da arkanızda durmayı tercih ediyorsa, sizden duygusal açıdan beklediği bir şey yok demektir.

14
Size sırtını dönüp uyuyan bu erkek ya uzun süredir evli olduğunuz eşinizdir; ya da bağlanmaktan korkan bir yalnız kovboydur.

15
Sevgiliniz anne karnındaymış gibi uyuyorsa, bir bakıma kalbini korumaya çalışıyor demektir. Bu tarz erkekler yeni bir ilişkiye başlarken oldukça çekingen olurlar.

16
Size bağlanması ve ilişkiye kendini kaptırması için, teminatlara ve güvencelere ihtiyacı vardır.

17
Sevgiliniz sıkı sıkı sarılıyorsa sahiplenicidir. Bu pozisyonda vücudu sizi sarıp sarmalar, bu da size dokunmaktan hoşlandığını gösterir.

18
Bir diğer yandan, eğer sizi çok sıkıyor ve bırakmak istemiyorsa, ilgiye ihtiyacı olan bir adam olabilir, belki de sizin bakımıza ihtiyaç duyduğunu düşünüyordur.

19
Eğer ellerinizi başınızın arkasında binleştirirseniz, yanınızdaki kişiyle aranızdaki mesafeyi arttırırsınız. Eğer yanınızda böyle uyumayı tercih ediyorsa, hem fiziksel hem de duygusal açıdan aranıza bir mesafe koyuyor demektir.

20
Eğer yeni tanıştıysanız, size nasıl yaklaşması gerektiğini bilmediği için böyle davranıyor olabilir.

21
Eğer sırtınızı kendi göğsüne yaslıyorsa, bu hem onun için hem sizin için iki farklı anlama gelebilir. Siz bu sayede ona güven duyarsınız, o da sizde bu hissi yaratmak istiyor olabilir.

22
Ya da belki sadece vücudunuzu görmek istiyordur. Bu tarz erkekler genellikle hassas ve ne istediğini bilen erkeklerdir.Haber Yayın Tarihi: 04.03.2014 04:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!