Son Dakika Haberleri: Yatarak Banyo Yapmak mı?

Yatarak Banyo Yapmak mı?

7 yıl önce

Tasarım harikası duş keyfi görenleri şaşırtıyor

1
Her geçen gün hayatımıza bir yenilik, tasarım harikası ekleniyor. Nedeni tasarımcıların kendi günlük hayatlarından ve hayatın zorluklarından yola çıkarak çalışması.
2
Almanya'da bir firmanın(Dornbracht) tasarımcıları son bir yıldır nefis bir tasarım üzerinde çalışıyor örneğin. Her sabah duşun altında ayakta dikilmekten hoşlanmayan tasarımcılar yatay duşu buldular.
3
Yattığınız yerde duş almanızı sağlayan bu tasarım tepki aldı önceleri. Kilo ile savaşan, hareketsizlikten dert yanan sağlık uzmanları gazeteler aracılığıyla demeçler verdiler. Ama anlaşıldı ki, yatay duş hem rahat hem daha çok enerji harcatıyor.
4
Yatay duş henüz sizi köpükleyemiyor ya da robot kolları yok ama sürekli su hali garantili…Haber Yayın Tarihi: 16.05.2013 10:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!