Yavru Fil Tek Başına Aslan Sürüsüne Kafa Tuttu - Son Dakika

Yavru Fil Tek Başına Aslan Sürüsüne Kafa Tuttu

21.11.2016 07:57

1
Geçtiğimiz ay Güney Luangwa Ulusal Parkı'nın ziyaretçileri, bir dişi aslan sürüsünün genç bir file saldırmasına tanık oldu ve bu saldırıyı filme aldı. Annesinde ayrı düşen yavru filin saldıran yaklaşık 14 aslan ile mücadelesi böyle görüntülendi.

2

Safari rehberi Innocent, milyonlarca kez izlenen YouTube videosunun altına "Böyle bir şeyi daha önce görmedim," diye yazdı

3

"Fil gözlerimizin önünde öldürüleceği için çok endişelendik. Ama tam bir savaşçıydı," diyor rehber.

4

Videoda aslanların fili nasıl pençelediği ve sıçrayarak nasıl sırtına çıktıkları açıkça gözüküyor. Yavru fil de kendini savunmaya ve sayıca epey üstün olan saldırganlardan yakasını kurtarmaya çalışıyor.

5

Mücadelenin sonunda genç fil, ya da turistlerin ve safari rehberlerinin verdiği isimle Herkül, zarar görmeden aslanların elinden kurtuluyor.

6
7
8
9
10

Son Dakika Yavru Fil Tek Başına Aslan Sürüsüne Kafa Tuttu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden