Örümceğin yavrularını fark eden adam, yatağın altına bakınca bu manzarayla karşılaştı - Son Dakika

Örümceğin yavrularını fark eden adam, yatağın altına bakınca bu manzarayla karşılaştı

18.10.2021 10:40

Kanadalı fotoğrafçı Gil Wizen, Ekvator'da kaldığı evin yatak odasında minik örümcekler fark etti. Örümceklerin nereden geldiğini görmek için yatağın altına bakan fotoğrafçı, Brezilya türü dev örümcek ve yavrularını görünce büyük bir şok yaşadı.

1
Yatağında altındaki bir insan eli büyüklüğündeki örümcek ve yüzlerce yavrusunun fotoğrafını çekmeyi başaran Wizen'in bu fotoğrafı "Yılın Fotoğrafı" ödülünü kazandı.
2
Ödül veren siteden yapılan açıklamada, Wizen'in makinası ile açıyı çok iyi yakalayarak örümceğin daha büyük görünmesini sağladığı söylendi.

3
2014 yılından kalan fotoğraf için konuşan Wizen, yatağın altında büyük örümcek ve yavarularını görünce, eline makinasını alıp en iyi açıyı yakalamak için uzun süre uğraştığını ve başarılı olduğunu söyledi.

4
Brezilya türü olan örümcek genelde ormanlarda yaşar, yatak odasında görülmesi şaşkınlık yarattı. İşte ödül alan muhteşem kareler;

5
"Yılın Yaban Hayatı Fotoğrafçısı" ödülünün galibi Laurent Ballesta'nın, yumurta ve sperm bulutu içinde kamuflaj orfozları fotoğrafı.
6
Adam Oswel
Adam Oswel
Su altında genç bir filin gösterisi
7
Majed Ali
Majed Ali
40 yaşındaki bir dağ gorili olan Kibande'nin yağmurda gözlerini kapadığı an

Son Dakika Örümceğin yavrularını fark eden adam, yatağın altına bakınca bu manzarayla karşılaştı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • Semih Yetkin: onların yuvası olmuş artık kendine yeni bir yuva bul çoğunluk onlarda belkide hiç farketmedin onların evine girdin Cevap Yaz 102 15 Yayından Kaldır
500
Advertisement