Yazlık Giysilerin Olmazsa Olmaz Parçaları - Son Dakika

Yazlık Giysilerin Olmazsa Olmaz Parçaları

27.05.2014 12:12

1
İyice artan sıcaklar, değişen trendler, eskiyen kıyafetler derken siz de yazlık alışverişine koşmak isteyenlerdenseniz, alışveriş merkezine gitmeden önce mutlaka galerimize göz atın. İşte bir kadının gardrobunda bulunması gereken yazlık parçalar!

2
Ne çok klasik ne çok spor, boru paça kesim koyu renk bir kot pantolon mukakkak dolabınızda bulunmalı.

3
Yazın en büyük problemi, herhalde ayakkabıdır. Ne açık ayakkabının verdiği acıya, ne de çorabın ayaklarımızı yakmasına dayanabiliriz.

4
Bu yüzden muhakkak yumuşak deriden rahat kesim en az bir sandaletimiz olmalı.

5
Yazın uzun kollu giyinmek bizlerde çok yaygın olmasa da, bazen bu sizi daha serin tutar ve rahat hissettirir. Özellikle iş hayatındaki kadınlar yazın uzun veya yarım kollu, açık renk, ince ve sade bir cekete sahip olmalı.

6
Standart ve sade kesimli düz siyah bir bluz, gerektiğinde yüksek bel bir etekle gerektiğinde rahat bir kotla şıklığı sağlar.

7
Coco Chanel'in o ünlü "little black dress"i her sezon gibi yaz aylarında da gardrobunuzda bulunmalı. Bir kaç aksesuvar ve ayakkabı değişiklğiyle farklı tarzlarda elit bir duruş sergileyebilirsiniz.

8
Ve mutlu ayakların en iyi dostu: spor ayakkabı. İster alışverişe giderken, ister haftasonu, ister işe giderken yolda. Spor ayakkabı, hayatınızı kolaylaştıran harika bir icat. Bizden söylemesi, rahatsız yüksek topukluları çantaya atıp yolda spor ayakkabıyla yürümek paha biçilemez.

9
Rengi, modeli ne olursa olsun yüzücü atletler dolabınızda muhakkak bulunsun. İster eşofman üzerine spor stille, ister klasik ceketlerin içinde minicik bir detay olarak kullanabilirsiniz.

10
Uzun kolyeler yaza en çok yakışan takıdır herhalde, bu yılın modası farklı tasarım zincir kolyeler de alışveriş listenizde olsun.

11
Açık burunlu yüksek topuklu ayakkabılar, hem klasik parçalarda şık ve elit gözükür, hem de kapalı ayakkabılar kadar sizi rahatsız etmez.

12
Her gün şık olmak isteriz, ama bazen rahatlık bizim için ön plandadır. Yazlık babetler kadınların olmazsa olmazı.

13
Kot ceket, sıradan bir elbiseyi bile bir stil ikonu olarak göstermek için büyülü bir parçadır. Bedeniniz ve tarzınıza uygun bir kot ceketi muhakkak edinin.

14
Yine Chanel tarzı çizgili bol kesim bluzlar hayat kurtarıcılar sınıfından. Hem klasik hem spor kombinlerde farklı ve bohem havayı hissedebilirsiniz.

15
Bu sezon 40'lı yıllardan sevimli bir misafirimiz var, Yüksek bel maksi etekler hem vücut kusurlarını gizler, hem serin tutar hem de klas görüntünüzü taçlandırır.

16
İnce el dokuması kumaşlardan dikilmiş bir 'ada elbisesi' ister hafta içi ister hafta sonu hayat kurtarıcılardandır.

17
Minik taşlı küpeler de her kıyafeti tamamlar, bu kibar aksesuvarlar alışveriş torbanızda olmalı.

18
Koyu renk stilette, her sezonun her mevsimin vazgeçilmezi. Hala dolabınızda yoksa acilen bir tane alın.

19
Kocaman hantal çantalar veya elde tutulan çantalar keyfinizi bozmasın, uzun saplı minik çantalar bizi hem şık hissettirip hem de rahat ettiriyor.

Son Dakika Yazlık Giysilerin Olmazsa Olmaz Parçaları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement