Yedikçe İncelten Besinler - Son Dakika

Yedikçe İncelten Besinler

09.04.2013 14:24

1
İşte karşınızda yedikçe daha fit ve canlı olabileceğiniz besinler! Bu besinleri yedikçe inceleceksiniz!
2
Yulaf
3

Yulafın içinde bulunan betaglukan bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Size tavsiyemiz ara öğünlerde ve egzersiz öncesinde yaban mersini, üzüm ve sütle beraber tüketebilirsiniz.

4
Kahve
5
Kahve tüketimini abartmadığınız sürece oldukça faydalı ama sakın unutmayın kahve tüketmek su tüketimiyle aynı şey değil.
6
Midye
7
Yumuşkçaların bünyelerinde bulunan demir kadınların demir ihtiyacını karşılamaktadır. Kaslarınızdaki yorgunluk hissinden kurtulabilmek için midye yemenizi öneriyoruz.
8
Ricotta ve Lor Peyniri
9

Kaslarınızın kendisini yenilemesi için bol bol ricotta ve lor peyniri tüketebilirsiniz.

10
Domates Suyu
11
Domates suyunun sayısız faydalarından en önemli olanları daha önce sizler için yayınlamıştık. Domates suyu potasyum dolu bir içecektir. Sodayla karıştırarak bol bol tüketebilirsiniz.
12
Zencefil
13

Spor sonrası ağrılarına son vermek için zencefil tüketebilirsiniz. Yapılan araştırmalar sonucunda bu tip ağrılara son verdiği ortaya çıkarılmış.

Bu besinleri tüketmek size enerji ve dinçlik sağlayacaktır. Çekinmeden bol bol tüketebilirsiniz.

14
Badem
15
Günlük 10-15 tane badem günlük enerji ihtiyacınızı giderecektir. Badem yemeği ihmal etmeyin.

Son Dakika Yedikçe İncelten Besinler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar