"Seni seviyorum" diyen annesini öldürüp cansız bedeninin başında dans etti - Son Dakika

"Seni seviyorum" diyen annesini öldürüp cansız bedeninin başında dans etti

07.01.2021 09:46

Amerika'nın Utah eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki Mike Lopez, annesi annesi ve iki kız kardeşiyle yemek yedikleri sırada annesine ateş ederek öldürdü. Mike daha sonra 14 yaşındaki kız kardeşini annesinin cesedi başında dans etmeye zorladı. Annenin oğluna ölmeden önce "Biliyorum beni öldüreceksin ama ben seni çok seviyorum" dediği öğrenildi.

1
Mike isimli genç, annesini öldürdükten sonra tabancayı iki kız kardeşine çevirdi. 17 yaşında olan kız kardeşi dışarı kaçmayı başararak, olayı polis ve akrabalarına haber verdi.
2
Banyoya kaçıp kendisini kilitleyen küçük kız, daha sonra banyodan çıkıp annesinin saçlarını okşamaya başladı. Bunu gören Mike, kız kardeşinin kollarında tutup annesinin cesedinin başında dans etti.
3
Eve gelen polis Mike'ı evinin banyosunda kanlar içinde duvara yaslanmış bir şekilde buldu.
4
Polis, Victoria'nın oğlu tarafından öldürülmeden bir kaç dakika önce yemek sırasında oğluna "Biliyorum beni öldüreceksin ama ben seni çok seviyorum" dediğini belirti. Mike, cinayet, aile içi şiddet ve silah bulundurma suçlarından yargılanmaya başladı.

Son Dakika 'Seni seviyorum' diyen annesini öldürüp cansız bedeninin başında dans etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
  • ahmet: bu gibi haberleriniziden vazgeçin artık topulumun ruh sağlığını bozuyorsunuz ben bir yetişkin olmama rağmen etkileniyorum Cevap Yaz 74 2 Yayından Kaldır
500
Advertisement