Son Dakika Haberleri: Yemeksepeti'nin Eski Patronuna Para Saadet Getirmedi

Yemeksepeti'nin Eski Patronuna Para Saadet Getirmedi

3 yıl önce

1
Yemeksepeti'nin eski sahibi Nevzat Aydın'ın 6 yıllık evliliği geçen ay bitti.
Yemeksepetinin eski sahibi Nevzat Aydının 6 yıllık evliliği geçen ay bitti.
Türkiye'nin en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti'ni 589 milyon dolara Almanlar'a satan Nevzat Aydın, payına düşen paranın 27 milyon dolarını çalışanlarına dağıtarak gündem yaratmıştı.

2
Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Yemeksepeti'nin kurucusu Nevzat Aydın'ın 6 yıllık evliliğini geçen ay bitirdiğini yazdı.
Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Yemeksepetinin kurucusu Nevzat Aydının 6 yıllık evliliğini geçen ay bitirdiğini yazdı.

3
İşte Cankurt'un 'Para saadet getirmedi' başlıklı yazısı şöyle:
İşte Cankurtun Para saadet getirmedi başlıklı yazısı şöyle:


Kurucusu olduğu ve halen CEO'luğuna devam ettiği Yemeksepeti'ni iki yıl önce 589 milyon dolara Delivery Hero'ya satan Nevzat Aydın'a, bu para maalesef saadet getirmedi. Öğrendim ki; 2011 yılında Hırvatistan'ın Dubrovnik şehrinde dillere destan bir düğünle evlendiği Melis Pekand ile altı yıllık evliliği, geçen ay tek celsede bitmiş.

4
DÜĞÜNÜ İÇİN ÖZEL UÇAK KALDIRMIŞTI
DÜĞÜNÜ İÇİN ÖZEL UÇAK KALDIRMIŞTI
Satıştan kazanılan paranın 27 milyon dolarını 114 çalışanı arasında paylaştıran ve çalışanlarının yanı sıra herkesin kalbini kazanan Nevzat Aydın, bir tek eşini mutlu edememiş gibi gözüküyor. Dubrovnik'teki düğünleri için kesenin ağzını açan, misafirlerini kiraladığı özel uçak ile götüren Nevzat Aydın'ın eşinin üzerine titrediğini duyuyordum. Bu yüzden bu evlilik neden bitti, anlayamadım doğrusu!

5
ZEVKLERİ İÇİN PARA HARCAMAKTAN ÇEKİNMİYOR!
ZEVKLERİ İÇİN PARA HARCAMAKTAN ÇEKİNMİYOR!
Nevzat Aydın, bu büyük satışı gerçekleştirdikten sonra, ismi James Bond ile özdeşleşen dünyaca ünlü lüks otomobil markası Aston Martin'in 610 bin Euro'luk Vanquish modelinden satın almıştı. Victoria's Secret defilelerini izlemek için de New York'a gitmişti. Zevkleri için para harcamaktan çekinmeyen Nevzat Aydın'ın evliliği bittiğine göre bir yerde yanlış yapmış olmalı ama öğrenemedim!!!

6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 22.03.2017 11:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım!