Yeni Ay Hayatımıza Düzeni Getiriyor! - Son Dakika

Yeni Ay Hayatımıza Düzeni Getiriyor!

05.09.2013 12:23

Astrolog Dinçer Güner, bugün gerçekleşecek Yeni Ay'ın etkilerini anlattı...

1
Astrolog Dinçer Güner, bugün gerçekleşecek Yeni Ay'ın etkilerini anlattı...
2
Yeni Ay Hasat Zamanı!

5 Eylül Perşembe günü saat 13:40'ta başak burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay nispeten olumlu etkilere sahip. En azından Ay'ın negatif bir açısı yok. Yeni ay'ın etkilerini anlayabilmek için elbette başak burcunu iyi analiz etmemiz gereklidir.

3
Olayları kontrol altına alıyoruz:

Bu yeni ay zamanı; biraz daha içedönük tavırlı olabiliriz, olayları analiz etmek, eleştirmek, en mükemmel hale getirmek için daha fazla çaba sarf edebilecek gücü bulabiliriz kendimizde.

Pratik, akılcı, mantıklı çözümler ile yaşamımızı daha kolay bir halede getirebiliriz.

Bu dönem başlatılacak işler ve projeler daha verimli olabilecektir, üretkenliğimizin doruk noktasında olabileceğiniz.

4
Düzen getirme isteği artıyor:

Yaşamımızda düzen getirmek istediğimiz konularda rahatlıkla düzen getirebilir, hızlıca organize olabiliriz.

Çevremizde gelişen negatif olaylara karşı bile sağduyumuzu kolay kolay kaybetmeyiz.

Sağlıkla ilgili egzersizlere başlamak, check-uptan geçmek, yaşam-sağlıkla ilgili konularda kendimi düzene oturtmak için en uygun süreçte oluruz.

Bu yeni ay zamanı el becerileri isteyen işlere karşı eğilimimiz artabilir, yeteneklerimizi keşfedebiliriz.

Sadece fazlaca detaylarda boğulmak, beğenmeyip her şeye burun kıvırmak, sürekli takacak kulp bulmak ilişkilere zarar verebilir, aman dikkat.

5
Sağlık sorunlarına dikkat!

Sağlıkla ilgili konularda, karnımız, kalın bağırsağımız, ince bağırsağımız, diyaframımız hassas olabilir. Özellikle gaz sorunları, bağırsakla ilgili problemler, taş sorunları gibi problemler nüks edebilir.

Başak burcu zamanı, ekin,tarım ürünleri, hasat zamanıdır. Bu yüzden toprakta yetişen ürünlerle ilgili, tarımla ilgili, zirai konularla ilgili bu dönem sıkça haberlere rastlayabiliriz.

Başak sembolik olarak, kütüphaneler, tahıl ambarları, bitkileri, tahıl ürünlerini sembolize eder bu yeni ay zamanı bu konular sık sık ön planda olabilecektir.

6
Egolardan sıyrılıyoruz:

Yeni ay 13 derece başak burcunda gerçekleşecek, başak burcunun ikinci dekanında, ikinci dekanının yöneticisi Venüs'tür. Venüs'te yeni ay zamanı terazi burcunda (kendi yönettiği, güçlü yerleşimde) olduğundan dolayı, ilişkiler açısından sağlıklı, huzurlu, sanatsal faaliyetler için uyumlu, estetik operasyonlar için uygun bir süreç olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yeni ay zamanı ön planda olmak, egoları parlatmak pek de kolay olmayacaktır, vitrin yerine daha çok işlerin mutfak kısmında yer alabileceğiz.

Bu yeni ay zamanı sadece kendimize güven gerektiren konularda yeteri kadar gücü kendimizde bulamayabiliriz.

Bu yeni ay zamanı, yaşamımızda, evimizde, temizlemek, düzenlemek istediğimiz konulara odaklanabiliriz.

7
Mantıklı kararlar bizi bekliyor

Duygulardan daha çok akılla hareket etmeye daha eğilimi olabileceğiz bu yeni ay zamanı, her şeyi kontrol etmeye de çalışabiliriz, tabii bunu yaparken çevremize rahatsızlık vermemeye özen göstermeliyiz

Başak burcu yeni ayı bir nevi hasat zamanıdır, bir süredir üzerinde uğraştığımız, iş, para, kariyer, ilişki ..vs ne ise artık bunların sonuçlarını alabileceğimiz zamanladır.

8
Ülke yönetiminde söz sahibi kişilerin sağlığı ile ilgili olumsuzlar mevcut: Türkiye açısından değerlendirecek olur isek eğer; Konut, gayrimenkul, tarım, vatan toprakları, vatanseverlik, madenler, minareler, kömür ve taş ocakları, deprem, heyelan, maden afetleri, muhalefet, hükümetin olumsuz etkilenmesi demektir. Yeni ay zamanı bu yazdığım temalar çok sık ön planda olabilecektir. Özellikle Türkiye'nin uranüs'ü ile partil karşı yapacak olan, iktidarın zor duruma düşmesi, havayolu taşımacılığında problemler, uçaklarla ilgili sorunlar, hükümet karşıtı gösteriler, hava veya tren kazaları (veya donanımsal sorunları), şiddetli rüzgarlara işaret etmektedir. Ülke yönetiminde söz sahibi kişilerin sağlığı ile ilgili olumsuz haberler, durumlar söz konusu olabilir. Önümüzde ki günlerde bol bol muhalefet-iktidar atışmalarını izleyebiliriz, Hacivat-karagöz atışmalarına benzer, birbirlerini sürekli eleş

YORUMLAR
500

Son Dakika Yeni Ay Hayatımıza Düzeni Getiriyor! - Son Dakika


Advertisement