Yeni Dövmesiyle Okyanusta Yüzünce Enfeksiyondan Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Yeni Dövmesiyle Okyanusta Yüzünce Enfeksiyondan Hayatını Kaybetti

3 yıl önce

Dövme yaptırdıktan sonra iki hafta denize girmeme uyarısını göz ardı eden adam, denize girdikten iki hafta sonra öldü.

1
31 yaşındaki bir adamın yeni yaptırdığı dövme hayatına mal oldu. İsmi belirtilmeyen adam, yeni dövmeyle denize veya havuza girmeden önce iki hafta beklemesi gerektiği söylenmesine rağmen tavsiyeye uymayıp denize girince hayatını kaybetti.

2
Daily Mail'in haberine göre baldırına dövme yaptırdıktan beş gün sonra Meksika'da denize giren adam ertesi gün ateşlendi. Titremeye başlayan adamın dövmesinin etrafında kırmızı döküntüler ortaya çıktı. Durumu gittikçe kötüleşen adam hastaneye gittiğinde hala taze olan yarasıyla denize girince et yiyen bakteri kaptığı anlaşıldı. Uzmanlar günde altı kutu bira içtiği için karaciğeri oldukça zayıf olan adamın böyle bir enfeksiyon kapma riskinin yüksek olduğunu söyledi. Kronik karaciğer hastalığı olan kişilerin mikroplarla savaşan beyaz kan hücreleri sayısının düşük olduğu düşünülüyor.

3
Et yiyen bakteriye yakalanan hastalardan %60'ı hayatını kaybediyor. Antibiyotik tedavisi uygulanan Meksikalı adam da bu 60'lık dilimin içinde yer aldı. Hastaneye geldikten 24 saat sonra organları iflas etmeye başladı. Enfeksiyon septik şoku tetikledi. İki hafta içinde hayatını kaybetti.

4

Haber Yayın Tarihi: 08.06.2017 02:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler

Son Dakika Haberleri