Son Dakika Haberleri: Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi

Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi

24 gün önce

ABD'nin Washington eyaletinde yaşayan yeni evli müzik öğretmeni 28 yaşındaki Olivia Sondheim, 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca cinsel ilişkiye girdiği için hapse atıldı.

1
2014 yılında evlenen Olivia Sondheim, bir yıl sonra Lynnwood Lisesi'nde müzik öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Genç kadın, okuldaki çocuklarla fazla samimi olmaya başladı.
2
Defalarca ilişkiye girdi!
Defalarca ilişkiye girdi!
Adı açıklanmayan bir öğrencisiyle cinsel anlamda yakınlaşan kadının mahkeme raporlarına göre öğrencisiyle 10 kez cinsel ilişkiye girdiği belirlendi.
3
Yine mahkeme belgelerine göre Sondheim, 2016 yılında başka bir öğrencisiyle daha cinsel ilişkiye girdi ancak bu soruşturma o dönem sonuçsuz kaldı.
4
Sondheim'in yaklaşık 3 yıl süren sapkınlığı iddialar araştırıldığı sırada okul yönetiminin görevine son vermesiyle bitti.
5
Dava görülmeye başladığı sırada mahkeme sapkın öğretmene kurbanla temas kurmasını engelleyen ve çocukların olduğu ortamda çalışamayacağı cezalar verdi. Sondheim, bu süreçten sonra emlakçılık yaparak yaşamaya başladı.
6
Öğrencisi itiraf etti!
Öğrencisi itiraf etti!
Bazı öğrencilerin daha sonra ifade vermesinin ardından Çarşamba günü Sondheim'in evine baskın düzenleyen polis, genç öğretmeni gözaltına aldı. Öğrenci, parkta, gezide ve evinde öğretmenle birlikte olduğunu kabul etti.
7
Yaşattıklarımı açıklayabilecek bir kelime yok!
Yaşattıklarımı açıklayabilecek bir kelime yok!
Mahkemede kendisini savunan kadın öğretmen, "Kocama ve ailesine ihanet etmek affedilemez. Onlara verdiğim zarar ve yaşattıklarımı açıklayabilecek bir kelime yok" dedi.
8
Olayların ortaya çıkmasının ardından Sondheim'e boşanma davası açan kocası, tek celsede boşandı.Haber Yayın Tarihi: 15.11.2019 03:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı