Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi - Son Dakika

Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi

15.11.2019 15:56

ABD'nin Washington eyaletinde yaşayan yeni evli müzik öğretmeni 28 yaşındaki Olivia Sondheim, 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca cinsel ilişkiye girdiği için hapse atıldı.

1
2014 yılında evlenen Olivia Sondheim, bir yıl sonra Lynnwood Lisesi'nde müzik öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Genç kadın, okuldaki çocuklarla fazla samimi olmaya başladı.
2
Defalarca ilişkiye girdi!
Defalarca ilişkiye girdi!
Adı açıklanmayan bir öğrencisiyle cinsel anlamda yakınlaşan kadının mahkeme raporlarına göre öğrencisiyle 10 kez cinsel ilişkiye girdiği belirlendi.
3
Yine mahkeme belgelerine göre Sondheim, 2016 yılında başka bir öğrencisiyle daha cinsel ilişkiye girdi ancak bu soruşturma o dönem sonuçsuz kaldı.
4
Sondheim'in yaklaşık 3 yıl süren sapkınlığı iddialar araştırıldığı sırada okul yönetiminin görevine son vermesiyle bitti.
5
Dava görülmeye başladığı sırada mahkeme sapkın öğretmene kurbanla temas kurmasını engelleyen ve çocukların olduğu ortamda çalışamayacağı cezalar verdi. Sondheim, bu süreçten sonra emlakçılık yaparak yaşamaya başladı.
6
Öğrencisi itiraf etti!
Öğrencisi itiraf etti!
Bazı öğrencilerin daha sonra ifade vermesinin ardından Çarşamba günü Sondheim'in evine baskın düzenleyen polis, genç öğretmeni gözaltına aldı. Öğrenci, parkta, gezide ve evinde öğretmenle birlikte olduğunu kabul etti.
7
Yaşattıklarımı açıklayabilecek bir kelime yok!
Yaşattıklarımı açıklayabilecek bir kelime yok!
Mahkemede kendisini savunan kadın öğretmen, "Kocama ve ailesine ihanet etmek affedilemez. Onlara verdiğim zarar ve yaşattıklarımı açıklayabilecek bir kelime yok" dedi.
8
Olayların ortaya çıkmasının ardından Sondheim'e boşanma davası açan kocası, tek celsede boşandı.

Son Dakika Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi - Son Dakika


YORUMLAR (13)
  • EMRAH DOĞAN: NE VAR YANİ ÖGRETMEN DEDİĞİN BÖLE OLMALI BÜTÜN BİLGİSİNİ ÖGRENCİYE AKTARMIŞ... Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • a.drn: türkiyedede böyle şeyler oluyor ben 1998 de lisedeyken bir kadın öğretmen ve bir liseli öğrencinin ilişkileri vardı,kadında evliydi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • malavurgel: bu amerikalı ögretmenler niye bukadarazgın anlamadım hamburger yemekten beyinlkeri süngere dönmüş bence sebebi bu Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi