Son Dakika Haberleri: Yeni Htc One'ın Final Tasarım Sızıntıları

Yeni Htc One'ın Final Tasarım Sızıntıları

6 yıl önce

Tayvanlı üreticinin yeni amiral gemisinin resmi tanıtım tarihi yaklaşırken, sızıntılar ardı ardına gelmeye devam ediyor.

1

Tayvanlı üreticinin yeni amiral gemisinin resmi tanıtım tarihi yaklaşırken, sızıntılar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Weibo ve forumlarda sızıntı diğer fotoğraflar paylaşıldı. Belirtilenlere göre bu görseller son tasarım.
Kaynak :
2

Son detaylara göre M8'de 5 inç'lik Full HD ekran, 2 GB RAM, Snapdragon 800 MSM8974 işlemci (801 de olabilir, 801 zaten 800'ün hız aşırtılmış varyantı), Android 4.4.2 işletim sistemi, ultrapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera bulunuyor.


3

M8'in diğer bir özelliğinin ise el hareketlerini algılaması olduğu belirtiliyor. Bu bilgi ise Reddit forumlarında ortaya çıktı. Kanadalı bir operatörde çalıştığını söyleyen bir kişi, yukarı kaydırma hareketiyle son kullanılan uygulamanın açıldığını, sağdan sola doğru kaydırma yapılınca BlinkFeed'in açıldığını belirtiyor.


4

Çift kamera ise derinliği algılıyor. Fotoğraf çekildikten sonra odak noktası ayarlanabiliyor. Ultrapiksel kamera ise 4 megapiksel de kalmış.


5

Bazı teknoloji uzmanları HTC'nin M8'le birlikte bu sene agresif bir strateji izleyeceğini ve kazançlı çıkacağını tahmin ediyor.


6

Elmasla kesildiği belirtilen telefonla ilgili tüm resmi detaylar 25 Mart tarihinde belli olacak.


7

8

9Haber Yayın Tarihi: 10.03.2014 02:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Mucize tohum! Diz ağrılarından, tümöre; ölüm hariç her derde deva! Kalça kaldırma ameliyatı için Türkiye'ye gelen İngiliz turistin başına gelmeyen kalmadı! Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti