Yeni imajı beğenilmedi! Zehra Çilingiroğlu özüne döndü - Son Dakika

Yeni imajı beğenilmedi! Zehra Çilingiroğlu özüne döndü

19.01.2020 14:38

Geçtiğimiz günlerde saçlarını kızıla boyatan ve olumsuz tepkiler alan Zehra Çilingiroğlu eski haline geri döndü.

1
Özel hayatı ve attığı her adım haberlere konu olan Zehra Çilingiroğlu, siyah saçlarını bakır renge boyatarak geçtiğimiz hafta imaj değiştirmişti.
2
Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Çilingiroğlu'nun bu değişikliği sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
3
Yeni tarzı çok konuşulan 22 yaşındaki Çilingiroğlu'nun yaptığı değişikliği bazı takipçileri beğenirken bazıları ise bu tarzı Zehra Çilingiroğlu'na yakıştıramadığını dile getirdi. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflara gelen olumsuz yorumlardan sonra Çilingiroğlu anında eski görüntüsüne döndü.
4
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Tek başına alışverişe çıkan Zehra Çilingiroğlu, AVM'de bir süre mağazaları dolaştıktan sonra yakın bir arkadaşı ile buluştu.

5
Yeni saç rengiyle sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan Çilingiroğlu'nun, eski haline geri döndüğü görüldü.
6

7

Son Dakika Yeni imajı beğenilmedi! Zehra Çilingiroğlu özüne döndü - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı