Yeni Joker'in Daha Detaylı Gözüktüğü Set Fotoğrafları Ortaya Çıktı - Son Dakika

Yeni Joker'in Daha Detaylı Gözüktüğü Set Fotoğrafları Ortaya Çıktı

5 yıl önce

Dün Twitter'da Joker ve Harley Quinn'in gözüktüğü birkaç fotoğraf yayınlanmıştı.

1

Dün Twitter'da Joker ve Harley Quinn'in gözüktüğü birkaç fotoğraf yayınlanmıştı. Ama bu görseller uzaktan çekilmiş ve detaysızdı. Just Jared sitesi ise Joker'in kostümü ve makyajıyla tam olarak gözüktüğü yeni fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.
Kaynak :
2
3

Joker ve Margot Robbie'nin hayat verdiği Harley Quinn'in yanyana yer aldığı fotoğraflar hareketli ve aksiyon dolu bir sahneye ait. Belki ilk tanıştıkları zaman olabilir.


4

5 Ağustos 2016'da vizyona girecek olan Suicide Squad filminde Jared Leto (Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Will Smith (Deadshot), Jai Courtney (Captain Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flag), Cara Delevingne (Enchantress) ve Viola Davis (Amanda Waller) oynuyor. Ayrıca Batman'i de Ben Affleck canlandırıyor.


5
6
7
8
9
10
11
12
13
Haber Yayın Tarihi: 19.05.2015 05:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri