Yeni Passat'ı Daha Piyasaya Çıkmadan Çaldı - Son Dakika

Yeni Passat'ı Daha Piyasaya Çıkmadan Çaldı

23.10.2014 17:58

Üretildiği dönemden bu yana Volkswagen'in dinamolarından ve en sevilen modellerinden olan Passat'ın sekizinci nesli de hiç şüphesiz aynı ilgiyi ve sevgiyi...

1
Üretildiği dönemden bu yana Volkswagen'in dinamolarından ve en sevilen modellerinden olan Passat'ın sekizinci nesli de hiç şüphesiz aynı ilgiyi ve sevgiyi görüyor.

Kaynak :

2
Volkswagen’in Almanya’daki fabrikasında üretilen model, henüz daha satışa sunulmamasına karşı onu almak için sıraya girenlerden bir tanesi elini biraz çabuk tuttu.

3
Fabrikaya giren hırsız, ilk olarak güvenliği atlattı ve otomobillerin üretiminin tamamlandığı bölüme gitti. Bulduğu ilk Passat’a binen hırsız, kapıdaki kameralarda görülse de hala izine rastlanmadı.

4
Polisin kimliğini tespit etmeye çalıştığı hırsız, ilk Passat sahibi olmuş oldu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Yeni Passat'ı Daha Piyasaya Çıkmadan Çaldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı