Son Dakika Haberleri: Yeni Passat'ı Daha Piyasaya Çıkmadan Çaldı

Yeni Passat'ı Daha Piyasaya Çıkmadan Çaldı

6 yıl önce

Üretildiği dönemden bu yana Volkswagen'in dinamolarından ve en sevilen modellerinden olan Passat'ın sekizinci nesli de hiç şüphesiz aynı ilgiyi ve sevgiyi...

1
Üretildiği dönemden bu yana Volkswagen'in dinamolarından ve en sevilen modellerinden olan Passat'ın sekizinci nesli de hiç şüphesiz aynı ilgiyi ve sevgiyi görüyor.


Kaynak :

2
Volkswagen’in Almanya’daki fabrikasında üretilen model, henüz daha satışa sunulmamasına karşı onu almak için sıraya girenlerden bir tanesi elini biraz çabuk tuttu.

3
Fabrikaya giren hırsız, ilk olarak güvenliği atlattı ve otomobillerin üretiminin tamamlandığı bölüme gitti. Bulduğu ilk Passat’a binen hırsız, kapıdaki kameralarda görülse de hala izine rastlanmadı.

4
Polisin kimliğini tespit etmeye çalıştığı hırsız, ilk Passat sahibi olmuş oldu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 23.10.2014 05:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!