Yeni Sahibini Bekleyen Dünyanın En Pahalı Evinden 23 Kare - Son Dakika

Yeni Sahibini Bekleyen Dünyanın En Pahalı Evinden 23 Kare

1
Çok paranız olduğunda nasıl bir evde yaşamayı hayal edersiniz... İsterseniz hayallerinizi kısa bir süreliğine bir kenara koyun ve ve yeni sahibini bekleyen ABD'nin en pahalı malikanesine bir göz atın.

2
Los Angeles'ın lüks semtlerinden Bell Air'deki bu görkemli malikane, 250 milyon dolara yeni alıcısını bekliyor. Üstelik içinde 150 parça orijinal sanat eseri ve değeri 30 milyon dolar civarında olan klasik otomobiller ve motosikletlerle dolu garajıyla birlikte. Çatıdaki helikopter pisti de cabası.

3
Malikanenin 12 tane yatak odası, 21 tane banyosu ve 40 kişilik özel bir sinema - tiyatro salonu da var.

4
Evin ilginç özellikleri bunlarla da sınırlı değil. İçinde tıpkı bir mağazadaki gibi çok ve çeşitli şeker aparatları, bovling salonu, geniş bir alana yayılan mahzenler de yer alıyor.

5
İşadamı Bruce Makowsky'nin satışa çıkardığı evde yine geniş bir alana yayılan bir masaj salonu da bulunuyor.

6
İşte sahip olduğu özellikleri bazıları tarafından çok abartılı bulunan bazıları tarafından da "eşi benzeri yok" diye nitelendirilen o malikane.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Herkes kendi memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu nasıl olurdu? İstanbul'daki sonuç şaşırttı Futbolcu Patrich Schick'in kız kardeşi reklam için soyundu! Yarı çıplak pozu takipçilerini büyüledi Amanoslar'ın sonsuz ateşi! Yüzyıllardır yanan kayalar turizme kazandırılacak 'Canlı yayında bilerek göğüslerimi açtım' diyen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden cesur paylaşım Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi 'Hazar Gölü' tatilcilerin ilgi odağı oldu