Yeni Sezonda Ekranlara Merhaba Diyen 13 Yabancı Dizi - Son Dakika

Yeni Sezonda Ekranlara Merhaba Diyen 13 Yabancı Dizi

1
Yabancı diziler ülkemizde ilgiyle takip ediliyor ve her geçen gün izleyici kitlesi de artıyor. Yeni yayın döneminde ekranlara merhaba diyen en yeni dizileri, dizi tutkunları için sıraladık.

2
Westworld
Westworld
Özgürlüğün tadına varan robotların sessiz ve derinden kalkıştığı devrim bir bakıma insanların kendi dünyasına ve birbirlerine olan uyumsuzluğunu gözler önüne seriyor. İnsanlık ise bu doyumsuzluğun ağırlığı altında ezilmekle cezalandırılıyor.

3
Pure Genius
Pure Genius

Amerikan CBS kanalının 7,5 iMBD puanlı yeni draması Pure Genius'ta genç bir Silikon Vadisi mühendisinin yaşlı ve başarılı bir cerrahın yardımını alarak girdiği maceralar anlatılıyor. Tıp konusundaki sıra dışı maceraları ekranda görmeyi sevenler için yeni bir tecrübe olabilir.

4
Kevin Can Wait
Kevin Can Wait
Çalışma yaşamında eşi ve çocuklarına yeteri kadar vakit ayıramayan Kevin'ın polislikten emekli olması ile birlikte ailesine daha fazla vakit ayırmasını konu alan bu dizide, Kevin polisliğin aile ile uğraşmaktan daha kolay bir şey olduğunu anlıyor.

5
Bull
Bull
Aslen bir psikolog olan Dr. Bull'un kendine müvekkiller bulup, uzmanı olduğu mahkeme bilimini kullanarak müvekillerinin masumiyetini ortaya çıkarttığı bu başarılı yapım, gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşıyor.

6
The Exorcist
The Exorcist
Fox'un film uyarlaması bu yapımı, sinema filmi olan The Exorcist'in hayranlarını sevindirecek gibi duruyor.

7
Lethal Weapon
 Lethal Weapon
Fox yine bir film uyarlaması ile karşımızda. Filminde olduğu gibi iki uyumsuz dedektifin maceralarının aktarıldığı dizi için heyecan severlerin ekran karşısına geçeceğini düşünüyoruz.

8
Timeless
Timeless
NBC'nin iddialı yapımında zamanda yolculuğun mümkün olduğu konusu aktarılıyor. Bir tarihçi ve bir özel harekat askerinin zaman içinde seyahat ederek tarihin seyrini değiştirmek isteyen kötü niyetli insanlara karşı olan mücadelesinin anlatıldığı bu dizi konusuyla ilgi çekiyor.

9
American Housewife
American Housewife
ABC'nin yeni yapımı ekranlarda şu anda eksikliği çekilen geleneksel Amerikan aile komedisi için birebir olarak gözüküyor.

10
This Is Us
This Is Us
Komedi ve dramanın bir arada işlendiği NBC'nin 8,8 iMDB puanlı yeni dizisi This Is Us'ta aynı gün doğan bir grup insanın hikayesi anlatılıyor. Bu grubun içindeki bir çiftin hayatına odaklanmış ilginç senaryosu ile This Is Us, izlenmeye değer diziler arasında yer alıyor.

11
The Good Place
The Good Place
7,3 iMDB'li komedi dizisi The Good Place'te bir kadının "iyi" kavramını tanımlamak için yaptığı mücadele konu ediliyor.

12
Frequency
Frequency
Geçmişte polis olan babasını bir çatışmada kaybettikten sonra polis olmaya karar vermiş genç bir kadının hikayesini ele alan Frequency dizisinde zaman içinde iletişim kurabilmenin sınırları zorlanıyor. Genç dedektifin garajında bulunan eski bir telsiz istasyonu üzerinden geçmişteki babasıyla iletişim kurması tüm hayat akışını değiştiriyor.

13
Speechless
Speechless

ABC'nin iMDB 7,5 puanlı yeni aile dizisi Speechless'te özel ihtiyaçları olan çocuklara sahip bir ailenin başına gelen sıra dışı hikayeler işleniyor.

14
Better Things
Better Things

Üç kız çocuğu yetiştirmek zorunda olan oyuncu anne Sam Fox'un komedi dolu macerasına katılmak isteyen izleyiciler, Kaliforniya'nın o kendine has havasını 20 dakikalık bölümlerde çok net bir şekilde alacaktır.

15
Chance
Chance

Bir nöropsikiatrist olan Eldon Chance'in yozlaşmış polisler ve akıl hastaları ile olan bir ilişki yumağına düştüğü hikayenin anlatıldığı Chance ilgi çekici bir yapım olarak öne çıkıyor.

Haber Yayın Tarihi: 01.11.2016 11:07

Son Dakika Yeni Sezonda Ekranlara Merhaba Diyen 13 Yabancı Dizi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor