"Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt - Son Dakika

"Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt

28.01.2021 15:49

Bir dönem Galatasaray forması giyen Blerim Dzemaili'nin eski eşi Erjona Sulejmani, Instagram hikayelerinde takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Eski yenge, "Tanımadığın biriyle ilişkiye girer misin?" sorusuna "Birkaç saat önce tanıdığım birine bedenimi teslim etmem" cevabını verdi.

1
Modelliğin yanı sıra televizyonculuk ve moda bloggerlığı yapan Sulejmani, takipçilerinin sorularına içtenlikle yanıtladı.

2
Bir takipçisinin "Senin için yaş farkı önemli mi?" sorusuna Sulejmani, "Duruma göre değişir. Fark çok fazlaysa, hayat tecrübeleri açısından zorluklar olabileceğini düşünüyorum" şeklinde yanıt verdi.
3
Mutlu bir bekarlık hayatı yaşadığını belirten ünlü model, "Ünlü olmayan biriyle ilişki yaşar mısın?" sorusunu "Tanınmayan bir kişi istiyorum. "
4
"Şöhretin kötü yanını temsil etmeyen ve buna dair hiçbir şeyi sevmeyen birini istiyorum" diye yanıtladı.
5
Sulejmani, bir başka takipçisinden gelen "Birkaç saat önce tanıştığın rastgele biriyle cinsel ilişkiye girdin mi?" şeklindeki soruya ise "Ben değerlerle büyüdüm."
6
"Kendime saygı duyuyorum ve bu yüzden hiçbir şekilde tanımadığım bir insana kendimi ve bedenimi teslim etmem" diye yanıt verdi.
7
"Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan güzel modelin Dzemaili'den Luan isimli bir erkek çocuğu bulunuyor. Çift, 2017 yılında resmi olarak boşanmıştı.
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (16)
  • hahahaha: aaaaa oldumu işmdi biz türkiye de önümüze gelenle yatmayı marifet sayıyoruz. küfür ettiğimiz abd kaynaklı hollywood bize böyle öğretti. onların emri emri-mutlaktır bize. abd ye söveriz ama ne yapıyorlarsa yapmak, ne satıyorlarsa almak için yırtınırız. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 'Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?' sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt - Son Dakika


Advertisement