Tanıştığı kadını etkilemek için cinsel organına demir halka takan adam bin pişman oldu - Son Dakika

Tanıştığı kadını etkilemek için cinsel organına demir halka takan adam bin pişman oldu

16.02.2021 14:15

Tayland'ın başkenti Bangkok'da bir adam Sevgililer Günü'nde partneri ile ilişkiye girmeden önce büyümesi için cinsel organına demir halka takınca hastanelik oldu.

1
Sevgililer Günü'nün belki de en tuhaf olayı Tayland'ın başkenti Bangkok'ta gerçekleşti. İnternetten tanıştığı kadını etkilemek isteyen adam, cinsel organına demir halka takınca olanlar oldu.
2
Genç adam, halkayı geri çıkaramayınca cinsel organında aşırı şişme ve morarma meydana geldi.

3
Hastaneye kaldırılan adamın cinsel organından demir halka kesilerek çıkarıldı.
4
Adam, doktorlara Sevgililer Günü için yen bir kadınla tanıştığını ve kadını etkilemek istediğini bundan dolayı cinsel organa takılan halkanın organı büyüttüğünü okuduğunu söyledi.
5
İki gün sonra cinsel organında aşırı bir şişlik meydana geldiğini ve morardığını söyleyen adam, sağlık ekiplerini aradığını ve bir an cinsel organının kesileceğinden korktuğunu söyledi.

6
Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan adamın cinsel organındaki demir halka güçlükle çıkarıldıktan sonra adam taburcu edildi.

Son Dakika Tanıştığı kadını etkilemek için cinsel organına demir halka takan adam bin pişman oldu - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti