Yer çekimine estetikle karşı koyan Nihal Candan, göğüs itiraflarıyla ağızları açık bıraktı - Son Dakika

Yer çekimine estetikle karşı koyan Nihal Candan, göğüs itiraflarıyla ağızları açık bıraktı

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran daha sonra Survivor'a katılan Candan kardeşlerden Nihal Candan merak edilenleri cevapladı. Moda yarışmasından Survivor'a uzanan ekran yolculuğu hakkında konuşan Candan'ın estetik itirafı da olay oldu. Candan, "Yer çekiminden dolayı deforme olduğu için göğüslerimi yaptırdım" dedi.

1
İşte Benim Stilim yarışmasında kardeşi Bahar Candan ile Türkiye'ye adını duyuran daha sonra Survivor'da yarışan Nihal Candan, müzik yazarı Hakan Kanburoğlu'na konuştu. Candan bir dönem çok konuşulan Murat Boz olayı ve yaptırdığı estetiklerle ilgili samimi itiraflarda bulundu.

2
Sosyal medyada paylaşımlarıyla da dikkat çeken Candan, Murat Boz ve Eser Yenenler ile bir eğlencede görüntülenmeleriyle ilgili konuşan Nihal Candan şunları söyledi:

3
"Arkadaşlarımızla eğlenmeye gittik, eğlendiğim magazinel isimleri zor durumda hiçbir zaman bırakmak istemedim ve bu yüzden hiçbir zaman bu konuyla ilgili konuşmadım. O dönem 19-20 yaşındaydım ve 'Bu konunun üstesinden gelebilir miyim?' diye çok düşündüm. Kendimden ödün vermemek için de sustum."
4
"Bahar çocuksu biri olduğu için sonucu kestiremedi. İnsanlar çok acımasız, beni bilen biliyor. Tanıyan tanıyor. O gece ile ilgili kesinlikle yanlış bir şey yoktu. Herkesi zan altında bıraktılar. Tabii olay sonrası hepimiz depresyona girdik. Benim susma sebebim onların kariyeriyle alakalıydı, onlar ünlü arkadaşlarımız. Yanlış yaptığımız hiçbir şey yok. Kimsenin ilişkisini bozmadım, yanlış diyaloğum olmadı."
5
"Survivor zor bir yer"
Survivor zor bir yer
Survivor yarışmasıyla ilgili de konuşan Nihal Candan, "Survivor bir kadın için gerçekten zor bir yer. Ben şov dünyasından geldiğim için avantajlıydım. Takipçim çoktu ama gönüllülerle yarıştım. Acun Ilıcalı böyle uygun gördü. Arkadaşlarım beni elemeyi unutmuştu. Survivor benim için askerlik gibiydi."
6
'Stilettolarınla mı geldin?' diye dalga geçtiler. Yine olsa yine giderdim, Acun Bey nasıl uygun görürse Gönüllüler'de de Ünlüler'de de yarışırım. Survivor 2020'de Cemalcan çok sempatik, Barış ise çok yakışıklı" açıklamasını yaptı.

7
Çok fazla estetik sorusu aldığını belirten Candan, "Çok estetik yaptırdığımı düşünüyorlar. Göğüslerim kilo alıp vermekten deforme oldular. Yer çekimi diye bir şey var, maalesef göğüslerim estetik."

8
"Bir de badem göz ameliyatı oldum. Onun dışında hiçbir şey yok. Dudaklarım orijinal her sabah fırçalıyorum dudağımı" yanıtını verdi.
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 05.05.2020 17:11

Son Dakika Yer çekimine estetikle karşı koyan Nihal Candan, göğüs itiraflarıyla ağızları açık bıraktı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor