Yeşilçam'ın işveli güzeli yıllara meydan okuyor! 82 yaşında ama gençlere taş çıkartıyor - Son Dakika

Yeşilçam'ın işveli güzeli yıllara meydan okuyor! 82 yaşında ama gençlere taş çıkartıyor

Takma kirpikleri ve kırmızı rujuyla o dönemin erkeklerini baştan çıkaran Yeşilçam'ın işveli güzeli Suzan Avcı, aradan yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş.

1
Yeşilçam'ın ateşli güzeli Suzan Avcı, 367 film ve sayısız tiyatro oyununda oynadı. Şimdilerde 82 yaşında olan usta aktris geçen zamana rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmedi.
2
Sarı saçları, takma kirpikleri ve kırmızı rujuyla bildiğimiz Yeşilçam güzellerinden çok başka bir duruşa sahip Suzan Avcı.

3
Rol aldığı filmlerde genelde çekiciliği ile ön plana çıkan Avcı, o dönemde tüm erkeklerin nefesini kesen güzelleri arasındaydı.

4
Son yıllarda ekranlarda boy göstermeyen efsane oyuncuyu, ancak kızı Binnaz Avcı'nın sosyal medya paylaşımlarında görebiliyoruz.

5
Aradan geçen onlarca yıla rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Suzan Avcı, bunun sırrını 'ruhum genç' diyerek açıklıyor.
6
İşte Yeşilçam'ın işveli güzelinin zaman içindeki değişimi;
İşte Yeşilçamın işveli güzelinin zaman içindeki değişimi;
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 09.09.2020 11:57

Son Dakika Yeşilçam'ın işveli güzeli yıllara meydan okuyor! 82 yaşında ama gençlere taş çıkartıyor - Son Dakika

YORUMLAR (26)
  • Ali YILMAZ: Güzellik denilen olgu ve kavram kişiden kişiye değişir... Koltuk altı kılları ile resim çektirmek ve bunu bir dergi kapağında paylaşmak... Benim kendi ahlak ve terbiyemde yoktur... Midem bulandı... İnsan zamanın insanı olmalı... O resim olmasa cidden çok güzel kadın diyebilirdim teyzeme... Cevap Yaz 20 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti