Yeşilçam'ın kötü kraliçesi 'Genseriko'nun kızı' Lale Belkıs, bakın şimdilerde ne yapıyor! - Son Dakika

Yeşilçam'ın kötü kraliçesi 'Genseriko'nun kızı' Lale Belkıs, bakın şimdilerde ne yapıyor!

14.05.2020 14:01

Yeşilçam'ın efsane film serilerinden olan Tarkan filminde "Genseriko'nun kızı" rolüyle hafızlara kazınan Lale Belkıs son olarak genç şarkıcı Şahkan ile yaptığı düetle adından söz ettirdi. 41 yıl sonra müziğe dönüş yapan 81 yaşındaki oyuncuya hayranları beğeni yağdırdı.

1
Yeşilçam'ın efsane film serilerinden olan Tarkan filminde "Genseriko'nun kızı" rolüyle hafızlara kazınan Lale Belkıs son olarak genç şarkıcı Şahkan ile yaptığı düetle gündeme geldi.
2
Sonrasında Sezercik filmlerindeki kötü rolleriyle de adından söz ettirdi. Son olarak 2007'de Beyaz Melek filminde oynamıştı.
3
Yeşilçam'ın en güzel kötü kadınlarından Lale Belkıs'ı Tarkan filminde "Genseriko'nun kızı" rolüyle onu unutmak mümkün değildi.

4
Düzgün fiziği ve güzelliğiyle dönemin dikkat çeken isimlerinden olan Lale Belkıs, son zamanlarda sosyal medyada da adından söz ettiriyor.
5
Aynı zamanda da bir ses sanatçısı olan 81 yaşındaki Lale Belkıs 980 yılında "Kapılar" albümünü okumak için stüdyoya girişinin ardından tam 40 yıl sonra, çok özel bir proje olan Lale Belkıs & Şahkan "Hayat Zor" isimli tekli çalışma için yeniden stüdyoya girdi.
6
Ocak ayında müzik severlerle buluşan "Hayat Zor" isimli şarkıda Şahkan'a eşlik eden Lale Belkıs'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda hayranlarından ise ilgi oldukça büyük Sevenleri usta oyuncu ve şarkıcıyı tekrar görebilmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.
7
41 yıl Ateş Böceği Yalçın Otağ ile evli kalan eski mankenin bir magazin programında yaptığı özel açıklamalarla çok konuşulmuştu.

8
Emektar oyuncu, "Sırf, 'Ben bu kadınla birlikte oldum' demek için bile yaklaşan erkekler oluyordu. Valla 10 kere falan kürtaj olmuştum. Gençtim o zaman, istemiyordum. Kendimi daha var edememiştim" ifadelerini kullandı.
9
10
Yeşilçam'da hayat verdiği kötü karakterlerle şöhreti yakalayan Lale Belkıs, "Çok çapkın bir kadındım. 10 kere falan kürtaj olmuştum. Sonrasında çocuk sahibi olamadım" demişti.
11
12
13
14

Son Dakika Yeşilçam'ın kötü kraliçesi 'Genseriko'nun kızı' Lale Belkıs, bakın şimdilerde ne yapıyor! - Son Dakika

YORUMLAR (9)
  • Sahil: Kapalı AVM lerde virüs bulaşma imkanı kat kat fazla iken AVM ye gitmek serbest bırakıldı. Ama sahilde açık havada yürüyüş yapana ceza yazılıyor. Bu nasıl iştir? Asıl AVM leri kapatın sahili açık havayı açın insanlara. İyice bunaldık artık. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar