Yeşilçam'ın Ünlü Jönlerinden Kenan Kalav Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika

Yeşilçam'ın Ünlü Jönlerinden Kenan Kalav Şimdi Ne Yapıyor?

3 yıl önce

Yeşilçam'ın yakışıklı jönlerinden Kenan Kalav şimdilerde İspanya'da yaşıyor...

1
Yusuf Kenan Kalav, 1 Kasım 1961 tarihinde Alman Suzi Hanım ile Mardinli kimya profesörü Cevat Bey''in oğlu olarak dünyaya geldi. İstanbul Özel Alman Lisesi''ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu''ndan mezun oldu. Münih''te turizm ve otelcilik eğitimi aldı. Fakat dış görünüşünün etkileyiciliği sayesinde kameraların önüne geçti. Önce bir fotoromanda oynadı. Sonra sinemaya adım attı. İlk olarak 1976 yılında Çaresiz adlı filmde küçük bir rolde göründü. Daha sonra da arkası geldi. 1984 yılında başrollerini Hülya Avşarve Meral Orhonsay ile paylaştığı Tutku adlı filmle bir anda sinemaseverlerin özellikle de kadınlar980''de "Bize Ne Oldu" adlı fotoromanda Nükhet Duru''yla oynadı.

2
Ömrümün Tek Gecesi, Suçlu Gençlik, Katiller de Ağlar gibi filmlerden sonra Çalıkuşu dizisi geldi.. Aydan Şener ile başrolü paylaştığı Çalıkuşu dizide kendisiyle özdeşleşen Kamuran karakteri onu şöhretin zirvesine taşıdı.

3
Yeşilçam'ın yakışıklı yıldızlarından Kenan Kalav, 10 yıldır İspanya'da yaşıyor. Kenan Kalav burada üçüncü restoranını açmaya hazırlanıyor.

4
Barselona'da iki restoranını oğlu Can'la beraber işleten ünlü oyuncu, Madrid'de de şube açmak için kolları sıvadı.

5
Restoranlarına oğlu Can'ın adını veren Kalav, yaklaşık 10 yıldır İspanya'da yaşıyor.

6
Zaman zaman yakınlarını görmek için Türkiye'ye gelen oyuncu, şu sıralar İstanbul'da...

7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2017 01:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri