Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş - Son Dakika

Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş

20.01.2021 11:21

Yeşilçam'ın vamp güzeli Ahu Tuğba'nın iş hayatı kadar aşkları ve evlilikleri de olay oldu. Hayatı boyunca 8 evlilik yaptığı söylenen usta oyuncunun, iş adamı Osman Soyer ile yaptığı evliliğin gecesinde yaşanan kazanın detayları da bir o kadar ilginç. Ayrıca Ahu Tuğba'nın "İkinci eşini yesin" diye evine aslan aldığı bilgisini de verelim.

1
Ahu Tuğba aynı zamanda şüphesiz Türk Sinemasında devrim yaratan kadınlardan bir tanesi.

2
Oynadığı cesur rollerle kariyerinin zirvesine çıktığı 80'lerin ikinci yarısında yaptığı evlilikle magazin manşetlerini süslemişti.
3
Ahu Tuğba özel hayatı boyunca kimi kaynaklara göre 6 kimi kaynaklara göre ise 8 kez evlilik yapmış. Her birinin bambaşka ilginç hikayeleri var ama Osman Soyer ile yaptığı evlilik magazin tarihine geçen ilginç olayların başında geliyor.
4
Eski eşi Süha Kutlu'dan ayrıldıktan sonra efkar dağıtmak için bir gece kulübüne giden Ahu Tuğba, burada iş insanı Osman Soyer ile tanışıyor ve çift birlikte olmaya başlıyorlar. 5 ay gibi kısa bir süre sonra da evlenmeye karar veriyorlar.

5
Nikahtan sonra doslarına Etiler Şamdan'da yemek verip eğlenmek için bir organizasyon düzenliyor ünlü çift. Eğlencenin sonlarına doğru Ahu Tuğba'nın başına ağrılar giriyor ve bir ağrı kesici içiyor. Bu arada alkol almaya da devam ediyor.
6
Davet bittikten sonra Ahu Tuğba eşini beklemek için odasına geçiyor ancak kocası bir türlü odaya gelmiyor.
7
Bekledikçe sinirleri bozuluyor ve damada "Hadi artık yeter" diyor. Damat Bey de "Yorgunum, önümüzde daha çok gün var" diyor ve uyumayı teklif ediyor. Bu diyalogdan sonra olanlar oluyor ve ünlü oyuncu sinirleniyor ve evin içinde kıyametler kopuyor.
8
Ahu Tuğba sarhoş olduğu için yatak odasının kapısına doğru düşüyor, kapının camı olduğu gibi Ahu Tuğba'nın kafasında patlıyor.
9
Gerdek gecesi hiç hesap edilmeyen bir şekilde acilde son buluyor. Tuğba'nın eşi Osman Soyer ise bu olay için "Üzerimizde göz var, bize nazar değdi. Biz zaten 5 ay önce ön evlilik yapmıştık. Bizim evliliğimiz ilelebet sürecek" şeklinde bir açıklamada bulunuyor. Mayıs ayında evlenen çift, Ekim ayında boşanıyor.
10
Ahu Tuğba'nın bir önceki eşini yesin diye eve aslan aldığı da o dönem çok konuşulan magazin haberlerinden bir tanesi. Duyanın ürktüğü olayı ise vamp güzel şöyle açıklıyor:
11
"Televizyon izlerken, 'Aslan adamı yedi' diye bir haber gördüm. O sıralar ikinci eşimden boşanmanın yollarını arıyordum. Kocamı yesin diye bir aslan aldım. Ama aslan kocamı yiyemeden öldü maalesef."

YORUMLAR
500

Son Dakika Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş - Son Dakika


Advertisement