Son Dakika Haberleri: Yeşilçam Jönünden Bomba İtiraf: Fatma Girik İle 36 Kez Öpüştük!

Yeşilçam Jönünden Bomba İtiraf: Fatma Girik İle 36 Kez Öpüştük!

27 gün önce

Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olan Engin Çağlar, rol aldığı projelere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1
Türk sinemasının yakışıklı aktörlerinden Engin Çağlar, Fatma Girik'ten Türkan Şoray'a kadar birçok başarılı kadın oyuncuyla başrol oynayarak, Yeşilçam ekranlarını süsledi.
2
Çağlar, Aydınlık gazetesinin kültür sanat köşesine verdiği röportajda, rol aldığı yapımlara dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.
3
''36 kere öpüştük!''
36 kere öpüştük!
Çağlar, ''İlk filminiz Öksüz'de Fatma Girik'i 36 kere öptüğünüz söyleniyor" sorusuna, "Öpüşme yapamadığımızdan değil. O sahne bir gün sürdü. 36 kere öpüştük, bir keresi beğenildi değil. Yani 36 sahne çektik." yanıtını verdi.
4
Bir Yeşilçam jönü olan Çağlar, Türkan Şoray ile yaşadığı küslüğe dair yorum yapmaktan da geri durmadı.
5
''Türkan benle oynamak istemedi''
Türkan benle oynamak istemedi
"Günah bende mi? filminde Türkan Şoray'la sürtüşmemiz oldu. Öyle bir kalbini kırdık Türkan'ın. Daha sonra Türkan Şoray'la karşılıklı bir film teklifi daha geldi. Türkan'la muhabbetimiz bitmişti ama filmde öyle olmuyor. Sevgili oynuyorsunuz. Yan yana, can cana, ele ele, göz göze... Onu da çektik ama ondan sonraki projelerde Türkan benle oynamak istemedi. O istemeyince bende bir daha Türkan'la oynamak istemedim" açıklamasını yaptı.
6
7
8
9
10
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 10:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İsviçre Alpleri'nin Zirvesinde Ne Olduğunu Gören Şoke Oluyor! Doğuştan Elleri Olmayan Kadın Ayakları ile Uçak Kullanan İlk Pilot Oldu! Kızının Doğum Günü için Hurda Vosvos'u Baştan Yarattı! Son Hali İnanılmaz Game Of Thrones Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor Doğum Oranı Artsın Diye Tüm Çiftlere Ücretsiz Viagra Dağıtılacak!