Yeşilçam yıldızından skandal itiraf: Hayranımın tecavüzüne uğradım! İşte ünlüler ve takıntılı hayranları - Son Dakika

Yeşilçam yıldızından skandal itiraf: Hayranımın tecavüzüne uğradım! İşte ünlüler ve takıntılı hayranları

28.08.2019 09:40

Kimi banyoya saklanarak canını zor kurtardı, kimi aldığı tehdit mesajları sonunda kendini karakolda buldu. İşte ünlüler ve yıllar geçse de kendilerinden söz ettiren takıntılı hayranları...

1
Sevtap Parman
Sevtap Parman
Yeşilçam'ın 'Bayan Popo' lakaplı yıldızı Sevtap Parman'ın, silah zoruyla kaçırıldığını ve tecavüze uğradığını iddia etmesi, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 2001 yılında ortaya atılan bu iddianın gerçekliği uzun süre tartışıldı. Çünkü Parman o dönem yeni bir albüm çıkarmıştı ve birçok kişi Parman'ın bu iddiayı tamamen reklam amaçlı ortaya attığını düşünüyordu. Parman'ın anlattıklarına göre, Alper Kuyumcu isimli bir hayranı, kendisini telefonla arayıp: "Alanya'da evimiz var, anne tarafım da Alanyalı. Siz bizim tatil köyümüze gelmiştiniz. Kocanız ve sizinle tanışmıştım, size inanılmaz hayranım. Alanya'daki evinizi satmak istediğinizi öğrendim. Sizinle görüşmek istiyorum.'' dedi.
2
Parman, Alper Kuyumcu'nun iyi niyetine inandığını ve kendisini eve davet ettiğini söyledi ve aralarında geçen diyaloğu anlattı: "Yarım saat bana dil döktükten sonra kendisinin bana karşı inanılmaz cinsel istekleri olduğunu söyledi. Kendisine 'Ben senden 10 yaş büyük bir insanım. Şu anda halen evliyim, başka bir erkekle asla birlikte olamam. Hem de seninle birlikte olma gibi bir düşüncem yok. Bunları unut, ben senin niyetini anladım' dedim. Bu cümlenin ardından Kuyumcu, bir anda bambaşka birine dönüştü ve bir anda silahına sarıldı. "Şimdi senin ayaklarına silahı sıkarım, hiçbir şey belli etmeden benle kalacaksın. Artık sen benimle birliktesin. Bağırdığın an, buradaki bütün insanları öldürürüm' dedi. Parman'ın iddiaları arasında Alper Kuyumcu'nun kendisini anne ve babasıyla 'İşte gelininiz' diye tanıştırdığı da yer alıyordu.
3
Sevtap Parman'ın ilerleyen günlerde "Taciz vardı, tecavüz vardı ama aşk da vardı. Ben sadece aşkı söylemedim." demesi skandala bambaşka bir boyut katmıştı.

4
Fatma Girik
Fatma Girik
Bir dönem, kalça eklemindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat olan Girik'i, 20 yaşından bu yana her yerde takip eden Mehmet Altan isimli hayranı, sanatçının ameliyat için hastaneye yatmasıyla yeniden ortaya çıktı.
5
Hastaneye Girik'in yakını olduğunu söyleyen şahıs, usta oyuncuya korku dolu anlar yaşattı. Girik, yaşadıklarını şu cümlelerle anlattı: "Bayadır ortada yoktu bu şahıs. Herhalde gazete haberlerinden burada yattığımı öğrenmiş. Yönetim bana 'Ziyaretçiniz var, uzun yoldan gelmiş' dediğinde bir sinemacı dostum sandım. Odaya girdiğinde de önce tanımadım, sonra bakışlarından fark ettim. Durumu kavrayınca hemen hemşirelere söyledim. Ben 20 yaşındayken Topağacı'nda ikamet ediyordum. Evimiz beşinci kattaydı. Yanında koca bir ağaç vardı. O ağaçtan beşinci kata kadar tırmanmış. Üzerinde bir de bıçak bulunuyormuş. Camdan göz göze gelmiştik. Kapıcı ve polisler müdahale etmişti." 71 yaşındaki Girik'in odasına kadar giren Mehmet Altan, ertesi gün de hastaneye elinde bir buket çiçek ve kendi yazdığı şiirle geldi. Fakat bu kez içeriye alınmadı.
6
Uma Thurman
Uma Thurman
Thurman'ın Jack Jordan isimli sapığı, ünlü oyuncuya açık bir mezarda elinde jiletle duran bir adamın fotoğraflarını göndermeye başladı. Ruhsal sorunları olduğu belirlenen Jordan, 2008 yılında yakalanıp cezaevine girdi. Bir süre sonra serbest kalan Jordan, tedavi olmak için kullanması gereken hapları içmeyi reddedince 2010'da yeniden hapse girdi.

7
Nicole Kidman
Nicole Kidman
2001 yılında, Nicole Kidman'ın takıntılı hayranı, ünlü oyuncunun telefon numarasını buldu. Güzel oyuncuyu sürekli arayarak rahatsız eden adam yakalandıktan sonra "Nicole geçmişte benimle bir süre flört etti" diye bir iddiada bulundu.

8
Sandra Bullock
Sandra Bullock
Bullock, yatak odasına kadar giren sapığıyla karşı karşıya geldi ve kendini tuvalete kilitleyerek ve polisi aradı. Polis, eve giren kişinin 39 yaşındaki Joshua Corbett olduğunu belirledi. Corbett, aktrisin evinden çıkmadan yakalandı. Dairesinde yapılan aramalarda ise çok sayıda tabanca ile Sandra Bullock'a ait fotoğraf bulundu.
9
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Güzel yıldız, Dante Siou isimli sapık hayranı tarafından yazılan aşk mektuplarıyla bir yıl boyunca rahatsız edildi. Paltrow'u sürekli takip etmekten suçlu bulunan sapık hayran, akıl hastanesinde geçirmesine karar verilen üç yılın ardından 6 aylık hapis cezasına çarptırıldı.
10
Gigi Hadid
Gigi Hadid
Dünyaca ünlü modelin başı, Marcell Porter isimli hayranı tarafından belaya girdi. Ünlü modelin evinden bir şekilde girmeyi başaran sapık hayran, güvenlik görevlileri tarafından fark edilince, olası bir saldırı önlenmiş oldu. Porter'ın, Hadid'e Facebook hesabından "Seni seviyorum. Şimdi her şeyi biliyorum. Beni bekle ruh eşim" mesajları yazdığı ortaya çıkınca, sapık hayran hapis cezası aldı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Yeşilçam yıldızından skandal itiraf: Hayranımın tecavüzüne uğradım! İşte ünlüler ve takıntılı hayranları - Son Dakika


Advertisement