Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu - Son Dakika

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu

15.05.2021 09:22

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu tatil sezonu erken açan isimlerdendi. Geçirdiği mide küçültme ameliyatından sonra 60 kilo veren ünlü oyuncunun deniz yatağındaki pozlarına beğeni yağdı.

1
2017 yılında mide küçültme ameliyatı olan Yeşim Ceren Bozoğlu, sonraki iki yıl içinde 60 kilo vermişti. Eski halinden eser kalmayan ünlü oyuncu, adeta iğne ipliğe döndü.
2
Rol aldığı 'O Hayat Benim' için kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu, dizinin final yapmasının ardından mide küçültme ameliyatı olmuştu.

3
Kilo verdikten sonra bambaşka bir görüntüye kavuşan Yeşim Ceren Bozoğlu, eski halinden eser kalmayan haliyle bir kez daha sosyal medyada gündem olmayı başardı.
4
Tatil sezonunu açan Bozoğlu, mayosuyla deniz yatağında sere serpe pozlarını paylaştı.
5
Başarılı oyuncu "Ben bir deniz kızı olmalıymışım" yorumunda bulundu.
6
Yeşim Ceren Bozoğlu, geçtiğimiz günlerde de mayolu bir pozunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncunun fit görüntüsü dikkat çekti.

7
8
9

Son Dakika Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
  • Tipsiz : Hahaha bu mu olay tip de olsa neyse göbeği katlanmış kat kat Allah'tandır kilo vermiş artık açar orasını burasını Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • NE YAPSAYDI: BURKA GİYİP ÖYLEMİ POZ VERSEYDİ , O ZAMANDA MÜŞTERİ BULAMAZDI BÖYLE GÖSTERECEKKİ TELEFONLARI SÜREKLİ ARANSIN DAĞILIN DAĞILIN , PARASI OLMAYAN MANUKYANI ZİYARET ETSİN Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement