Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi göğüs röntgeni çekildiği anları yayınladı - Son Dakika

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi göğüs röntgeni çekildiği anları yayınladı

16.10.2020 17:01

49 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi Amanda Holden, göğüs kanserinin erken teşhisi için üstsüz bir şekilde röntgen çekilirken o anları videoya kaydedip belgesel haline getirdi.

1
Yetenek Sizssiniz programında göğüsleri görünen ve sonradan programın reytinglerini yükseltmek için kasten göğüslerinin dışarı çıkmasını sağladığını itiraf eden Amanda Holden yine çok konuşulacak bir çekime imza attı.
2
Holden, göğüs kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için üstsüz bir şekilde röntgen çekilirken o anları videoya kaydedip belgesel haline getirdi.
3
Holden, röntgen odasında elindeki mikrofona konuşarak tüm kadınlara göğüs kanserinde erken teşhisin çok önemli olduğunu ve tüm kadınları röntgen çekmeleri gerektiğini söyledi.
4
Holden, "Bu sabah göğüs röntgeni için hastanedeyim. Her zaman düzenli olrak röntgen çekerim, her seferinde röntgene girmeden önce bir endişelenirim ama bu süre sonra bu endişeyi atarım" dedi.
5
Üstsüz bir şekilde cihazın önünde mikrofona konuşan Holden, bu işlemi tüm kadınların yapmaları gerektiğini söyledi.
6
Röntgende görev yapan hemşire yaptığı açıklamada Holden'ın düzenli olarak röntgene geldiğini ve Holden ile konuştuktan sonra röntgene gelen kadınların sayısında çok büyük bir artış meydana geldiğini söyledi.
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi göğüs röntgeni çekildiği anları yayınladı - Son Dakika


Advertisement