Yetişkin film sektörünün en çok izlenen teması koronavirüs oldu - Son Dakika

Yetişkin film sektörünün en çok izlenen teması koronavirüs oldu

07.03.2020 12:13

Koronavirüs tüm dünya için giderek daha büyük bir tehdit haline gelirken, yetişkin film sektörü de krizi fırsata çevirdi. Yetişkin film sitelerine koronavirüs temalı yapımlar yükleniyor, oyuncular filmlerde maskelerle görülüyor.

1
Tüm dünyanın kabusu haline gelen koronavirüs, yetişkin film endüstrisinde yeni bir dalga yaratıyor.Asya kökenlilere karşı ırkçı unsurlar içeren filmlerin yanı sıra, bazı filmlerde koronavirüsten korunma yöntemleri de işleniyor.
2
ABD merkezli haber sitesi Vice'a göre, koronavirüs temalı yetişkin filmleri, yetişkin film sitelerinde en çok izlenenler arasında.

3
Bu filmlerde oyuncular, ameliyat maskeleri ve N95 model tam koruyucu maskelerle cinsel ilişkiye giriyor, doktor ve hasta rolü oynuyor ya da bazı filmlerde koronavirüsten korunma yollarını anlatıyor.

4
Bir yetişkin film sitesinde 'koronavirüs' etiketiyle aratıldığında 115 sonuçla karşılaşılıyor. Koornavirüsün ilk olarak Çin'de çıkması nedeniyle, filmlerin çoğunda Asya kökenli kişiler virüsten enfekte olmuş kişiler olarak yansıtılıyor.

5
Koronavirüsün ortaya çıktığı günden bu yana, dünya genelinde 94 bini aşkın kişi enfekte oldu, 3 bin 200 kişi ise hayatını kaybetti.
6
7
8

Son Dakika Yetişkin film sektörünün en çok izlenen teması koronavirüs oldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement