Yetişkin film sektörünün en çok izlenen teması koronavirüs oldu - Son Dakika

Yetişkin film sektörünün en çok izlenen teması koronavirüs oldu

Koronavirüs tüm dünya için giderek daha büyük bir tehdit haline gelirken, yetişkin film sektörü de krizi fırsata çevirdi. Yetişkin film sitelerine koronavirüs temalı yapımlar yükleniyor, oyuncular filmlerde maskelerle görülüyor.

1
Tüm dünyanın kabusu haline gelen koronavirüs, yetişkin film endüstrisinde yeni bir dalga yaratıyor.Asya kökenlilere karşı ırkçı unsurlar içeren filmlerin yanı sıra, bazı filmlerde koronavirüsten korunma yöntemleri de işleniyor.
2
ABD merkezli haber sitesi Vice'a göre, koronavirüs temalı yetişkin filmleri, yetişkin film sitelerinde en çok izlenenler arasında.

3
Bu filmlerde oyuncular, ameliyat maskeleri ve N95 model tam koruyucu maskelerle cinsel ilişkiye giriyor, doktor ve hasta rolü oynuyor ya da bazı filmlerde koronavirüsten korunma yollarını anlatıyor.

4
Bir yetişkin film sitesinde 'koronavirüs' etiketiyle aratıldığında 115 sonuçla karşılaşılıyor. Koornavirüsün ilk olarak Çin'de çıkması nedeniyle, filmlerin çoğunda Asya kökenli kişiler virüsten enfekte olmuş kişiler olarak yansıtılıyor.

5
Koronavirüsün ortaya çıktığı günden bu yana, dünya genelinde 94 bini aşkın kişi enfekte oldu, 3 bin 200 kişi ise hayatını kaybetti.
6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 07.03.2020 12:13

Son Dakika Yetişkin film sektörünün en çok izlenen teması koronavirüs oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi Bursa'nın Mollafenari Mahallesi'nin dik yokuşları sayesinde mahalleliler kilo almıyor Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü
14:03