Yetişkin film yıldızı, banyo yaptığı suyu satarak bir ayda 9 milyon TL kazandı - Son Dakika

Yetişkin film yıldızı, banyo yaptığı suyu satarak bir ayda 9 milyon TL kazandı

29.01.2021 09:10

Yetişkin film sektöründen ayrılarak cinsel içerikli site üzerinden, banyo yaptığı sırada küvette kalan suyu hayranlarına satmaya başlayacağını söyleyen model Belle Deplhine, bu yöntemle yalnızca bir ayda 1.2 milyon dolar (9 milyon TL) kazandı.

1
Yetişkin film yıldızı Belle Delphine, geçen sene oynadığı yetişkin film sektöründen ayrılıp OnlyFans üzerinden hayranlarına banyo yaparken küvetteki suyu satmaya başladı.
2
Bir ayda 1.2 milyon dolar kazanan genç model, sene sonuna kadar bu yolla en az 10 milyon dolar kazanacağını tahmin ettiğini söyledi.
3
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede milyonlarca takipçi kazanan Belle'nin Instagram hesabı ihlal nedeniyle askıya alınmıştı.

4
Belle, hesabının askıya alınmasından sonra banyo suyu ve film çekerken kullanılan kondomları satarak hayatını kazanmaya karar verdi.

5
OnlyFans sitesinde beklentilerinin çok daha üstünde para kazanan Belle, diğer ünlü kadınların aksine kendisinin uzun süre daha bu sitede kullanılmış iç çamaşırı ve banyo suyu satmaya devam edeceğini açıkladı.
6
Belle, bu şekilde para kazanmaya devam ettiği takdirde gelirini artırmak için diğer online sitelere de üye olacağını söyledi.
7
8

Son Dakika Yetişkin film yıldızı, banyo yaptığı suyu satarak bir ayda 9 milyon TL kazandı - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı