Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı - Son Dakika

Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı

21.09.2020 09:12

Estetik ameliyatlarla genç milyarder Kylie Jenner'a benzeyen yetişkin film yıldızı Larissa Lima, cinsel içerikli sitede iç çamaşırıyla canlı yayın yaparak bir saat içinde 100 bin dolar kazandı.

1
23 yaşındaki Amerikalı film yıldızı Larissa Lima, dünyanın en zengin kadınlarından biri olan ve Keep Up Wİth Kardashian televizyon programının yıldızı Kylie Jenner'e benzemek için estetik ameliyatlara 70 bin dolar harcadı.
2
Kariyerine ilk olarak cinsel film yıldızı olarak başlayan daha sonra katıldığı televizyon programlarında ismini duyurarak televizyon yıldızı olan Larissa, amatör yayın yapan cinsel içerikli sitede iç çamaşırıyla kısa bir bir gösteri yaparak bir saat içinde 100,000 dolar kazandı.
3
Sitede bir saat içinde 100,000 dolar kazandı. Larissa'nın bunun haricinde şuana kadar siteye yolladığı video ve iç çamaşırlı fotoğraflarda sayesinde 100,000 dolardan fazla kazandı.

4
Site yaptığı açıklamada Larissa'nın sitede en çok kazanan beşinci kişi olduğunu söyledi.

5
Site yetkilileri bazı kullanıcıların, Lairssa'nın iç çamaşırı ile canlı yaptığı gösteriyi izlemek için abonelik ücretlerinin yanı sıra büyük miktarda bahşiş bıraktıklarını söyledi.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı - Son Dakika

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı