Yılan Hikayesi'nin güzeller güzeli Eleni'si bakın şimdi ne yapıyor! - Son Dakika

Yılan Hikayesi'nin güzeller güzeli Eleni'si bakın şimdi ne yapıyor!

25.12.2019 09:54

Efsane dizi Yılan Hikayesi'nde 'Eleni' karakterine hayat veren Yunan oyuncu Katerina Moutsatsos, şimdilerde bambaşka bir hayat yaşıyor.

1
İlk bölümü 1999 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisinde 'Eleni' karakterine hayat veren Yunan oyuncu Katerina Moutsatsos, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla izleyicinin gönlüne taht kurmuştu.
2
Peki, zarafeti ve Memoli'ye duyduğu yoğun aşkla akıllara kazınan Moutsatsos, şimdilerde ne yapıyor dersiniz?
3
Geçtiğimiz günlerde Akşam'dan Ferit Ömeroğlu'na röportaj veren güzel oyuncu, yeni hayatına dair açıklamalarda bulundu. Moutsatsos, Los Angeles'da yaklaşık 7 yıldır yapımcılık mesleğini sürdürdüğünü, bu işi çok sevmesinin onu kameralar önünden uzaklaştırdığını söyledi.
4
Türkiye'den ayrılarak ABD'ye yerleşen Katerina, İstanbul'un büyüleyici bir yer olduğunu ve o yılların kendisi için çok özel olduğunu anlattı.
5
Yunan güzel, Ömeroğlu'nun ''Türkiye'de en çok neyi özledin?'' sorusuna ''Tüm kalbimle ve dürüstlüğümle söylüyorum ki, Türk halkını çok özledim'' yanıtını vererek gözyaşlarına boğuldu.
6
İşte Katerina Moutsatsos'un yeni hayatına dair paylaşımları:
İşte Katerina Moutsatsosun yeni hayatına dair paylaşımları:
7
8
9
10
Türkiye'deki arkadaşlarıyla iletişimini kaybettiğini söyleyen sempatik oyuncu, ''Belki evlendiler, çocukları oldu ama bunu bilemiyorum'' diyerek en büyük pişmanlıklarından birini dile getirdi.
11
Ayrıca, mutlu bir evlilik sürdüren Katerina'nın iki yaşında bir oğlu bulunuyor.
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Yılan Hikayesi'nin güzeller güzeli Eleni'si bakın şimdi ne yapıyor! - Son Dakika Magazin


Advertisement