Yılan Hikayesi'nin Memolisi son halini paylaştı, takipçilerinden 'Eski haline dön' yorumu yağdı - Son Dakika

Yılan Hikayesi'nin Memolisi son halini paylaştı, takipçilerinden 'Eski haline dön' yorumu yağdı

Bir süredir İngiltere'de yaşayan oyuncu Mehmet Ali Alabora'nın son görüntüsü sevenlerini hem üzdü hem de şaşırttı. Sakal bırakan oyuncuya takipçileri, "Sakalını lütfen kes, eski haline dön" yorumunda bulundu.

1
Bir dönem ekranların en sevilen dizisi Yılan Hikayesi'nde Memoli karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Mehmet Ali Alabora, Gezi Olayları sonrası yurt dışına gitmişti.
2
Snob Magazin'in haberine göre; Gezi davasında beraat eden Mehmet Ali Alabora, yaşamını hala yurt dışında devam ettiriyor.
3
Sevenleriyle sosyal medya hesabından iletişim halinde olan Alabora'nın son paylaşımı dikkat çekti.
4
42 yaşında olan Alabora'nın saçlarının ve sakallarının ciddi bir kısmının beyazladığı görüldü.

5
Mehmet Ali Alabora'nın son görüntüsü sevenlerini üzdüAlabora'nın bu halini ilk kez görenler, "Kendinizi bu kadar çok salmayın, toparlanın" şeklinde çok sayıda yorumda bulundu.
6
1999-2002 yıllar arasında ekrana gelen 'Yılan Hikayesi'nde canlandırdığı 'Memoli' karakteriyle hafızalarda yer edinmişti.
7
Alabora, 2013 yılında meydana gelen Gezi Parkı, olaylarından sonra Türkiye'den ayrılmıştı.
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 06.09.2020 15:37

Son Dakika Yılan Hikayesi'nin Memolisi son halini paylaştı, takipçilerinden 'Eski haline dön' yorumu yağdı - Son Dakika

YORUMLAR (48)
  • Hakikat : Yazıları okudum utandım beraat etmiş diyor yani diyorki suçu yok yani diyorki mallar burada bana hakaret etmeniz için suçumun olması lazım ama burda kendince vatansever çakkkalar hain diye hitap ediyor ben Türkiye cumhuriyetinin mahkemelerine güveniyorum onlar yok demişse iş bitmiştir Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor