Yılbaşı Tatili için Yurt Dışını Tercih Eden Ünlüler - Son Dakika

Yılbaşı Tatili için Yurt Dışını Tercih Eden Ünlüler

31.12.2018 12:39

Yılbaşında birçok ünlü Atatürk Hava limanında görüntülendi. İşte! konser ve tatil için yurt dışına uçan ünlü isimler...

1
İrem Sak
İrem Sak
Bir gazetecinin "Sivas'a mı gidiyorsunuz?" sorusuna "Berlin'e gidiyorum, kız arkadaşımla gideceğim, zaten Instagram dan görür bakarsınız" diyen İrem Sak, pembe bavulu ile tek başına Atatürk Havalimanı'nda görüntülendi.
2
Murat Arkın ve Eşi
Murat Arkın ve Eşi
Normalde Londra'da yaşayan ancak "Börü" filminin galası için İstanbul'a gelen Murat Arkın, "İstanbul'a gala için geldik, 12 saat kaldık, şimdi Londra'ya geri dönüyoruz" açıklaması ile Londra uçağına doğru yol aldı.
3
4
Hacı Sabancı ve Sevgilisi Nazlı Kayı
Hacı Sabancı ve Sevgilisi Nazlı Kayı
Yılbaşı tatilin Londra'da geçireceğini söyleyen Hacı Sabancı, hava limanında gazetecileri gördüğünde oldukça panikledi ve hızlı bir şekilde soruyu cevapladıktan sonra içeri girdi.
5
Zeynep Beşerler ve Eşi Emir İçgören
Zeynep Beşerler ve Eşi Emir İçgören
Zeynep Beşerler, eşi ve oğluyla yılbaşı tatilini yurt dışında geçirecekler kervanında. Ailecek geçirecekleri tatillerinin rotası ise İsviçre Alpler. "Yazın denizde geçti kışın da kar tatili yapıyoruz" açıklaması ile de tatillerinin rutininden bahsetmekten kaçınmadı.
6
İzzet Yıldızhan ve Oğlu
İzzet Yıldızhan ve Oğlu
Kıbrıs'a sıklıkla gidip gelen İzzet Yıldızhan, "Kıbrıs’ta sahne alıyorum, hem de Lefkoşa’da yapımı süren ortağı olduğum otelimi de kontrol edeceğim" açıklamasında bulundu. Kıbrıs'a gitmişken iki işine de halledecek olan ve oğluyla bir seyahate çıkan Yıldızhan, "Gectiğimiz yıl çok kötü geçti, yeni yıldan daha umutluyum" sözleri ile geçtiğimiz yılı da değerlendirdi.
7
Selin Şekerci ve Berrak Tüzünataç
Selin Şekerci ve Berrak Tüzünataç
Oyuncu arkadaşı Selin Şekerci ile yurt dışı seyahatleri için yurt dışını tercih eden bir diğer isim Berrak Tüzünataç. Eski sevgilisi Birkan Sokullu ile ilgili barışma sorularını cevapsız bırakan Tüzünataç, "Ben bu konular hakkında ne zaman konuştum ki, habere Atina’ya gidiyor yazın" diyerek özel hayatı hakkındaki sorulara noktayı koydu.
8
Kenan Doğulu ve Eşi Beren Saat
Kenan Doğulu ve Eşi Beren Saat
Ünlü çift yurt dışına Avrupa'da değil Asya'da girmeyi planlıyor. Sri Lanka yolculuğu için Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen Beren Saat ve Kenan Doğulu, uzun zamandır istedikleri Sri Lanka seyahatlerini 1 hafta sürdürdükten sonra projeler için kolları sıvayacaklarını ifade ettiler.

Son Dakika Yılbaşı Tatili için Yurt Dışını Tercih Eden Ünlüler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş