Yılda 150 Bin $ Kazanmak Ister Misin? - Son Dakika

Yılda 150 Bin $ Kazanmak Ister Misin?

12.01.2009 13:09

1
Dünyanın en eğlenceli işinde çalışıp yılda 150 bin dolar kazanmak ister misiniz?
2
Avustralya hükümeti, ayda 12 saat çalışacak, yıllık mesaisi sadece 6 ay olacak, işi ise kaplumbağaları besleyip turistlere rehberlik yapmak olacak bir ıssız ada bekçisi arıyor.
3
Başvuru yapmak istiyenlerde akademik nitelikler aranmıyor. Sadece iyi yüzme becerisi, şnorkelle yüzmeyi, dalmayı ve diğer su sporlarını sevmesi gerekiyor. İşe alınan kişi muhteşem bir kumsalla kaplı 3 odalı bir evde yaşayacak.
4
1 Temmuz'da başlayacak olan iş 6 ay sürecek ve gidiş geliş ücretleri, diğer harcamalar ve adanın çevresindeki ulaşım giderleri de iş verenler tarafından karşılanacak.
5
Bekçi, haftalık bir blogda neler yaptığını anlatacak ve resimlerini sergileyecek. Toursim Quennsland Yönetim Kurulu Başkanı Anthony Hayes, adayı küresel markete tanıtmak için böyle bir proje başlattıklarını söylüyor.
6
Katılımcılar nede bu işe uygun olduklarını anlattıkları 60 saniyelik bir videoyu islandfree.com sitesine gönderiyor.
7
8
9
10
11

Son Dakika Yılda 150 Bin $ Kazanmak Ister Misin? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı