Son Dakika Haberleri: Yılda 150 Bin $ Kazanmak Ister Misin?

Yılda 150 Bin $ Kazanmak Ister Misin?

11 yıl önce

1
Dünyanın en eğlenceli işinde çalışıp yılda 150 bin dolar kazanmak ister misiniz?
2
Avustralya hükümeti, ayda 12 saat çalışacak, yıllık mesaisi sadece 6 ay olacak, işi ise kaplumbağaları besleyip turistlere rehberlik yapmak olacak bir ıssız ada bekçisi arıyor.
3
Başvuru yapmak istiyenlerde akademik nitelikler aranmıyor. Sadece iyi yüzme becerisi, şnorkelle yüzmeyi, dalmayı ve diğer su sporlarını sevmesi gerekiyor. İşe alınan kişi muhteşem bir kumsalla kaplı 3 odalı bir evde yaşayacak.
4
1 Temmuz'da başlayacak olan iş 6 ay sürecek ve gidiş geliş ücretleri, diğer harcamalar ve adanın çevresindeki ulaşım giderleri de iş verenler tarafından karşılanacak.
5
Bekçi, haftalık bir blogda neler yaptığını anlatacak ve resimlerini sergileyecek. Toursim Quennsland Yönetim Kurulu Başkanı Anthony Hayes, adayı küresel markete tanıtmak için böyle bir proje başlattıklarını söylüyor.
6
Katılımcılar nede bu işe uygun olduklarını anlattıkları 60 saniyelik bir videoyu islandfree.com sitesine gönderiyor.
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 12.01.2009 01:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!