Yıldırım, Sözleşmeyi Yobo'nun Menajerinin Yüzüne Fırlattı - Son Dakika

Yıldırım, Sözleşmeyi Yobo'nun Menajerinin Yüzüne Fırlattı

24.08.2014 12:28

1
Elindeki yabancıları gönderemediği için Diego Ribas'a resmi lisans çıkaramayan Fenerbahçe'de cumartesi akşamı gergin anlar yaşandı.

2
Sabah gazetesinin haberine göre; Brezilyalı 10 numarayı Galatasaray ile oynanacak Süper Kupa Finali'ne yetiştirmek isteyen Başkanı Aziz Yıldırım ile Asbaşkan Mahmut Uslu, Cristian Baroni ve Yobo'nun menajerleriyle pazarlık masasına oturdu.

3
İki oyuncuya da sözleşme fesih teklif edildi. Brezilyalı oyuncunun menajeri oldukça ılımlı tavır sergiledi. Cristian ile yolların ayrılması konusunda prensipte anlaşma sağlandı.

4
Daha sonra Yobo'nun menajeriyle görüşmeler başladı. Ancak, fesih bedeli için kulüpten akıl almaz isteklerde bulunan Nijeryalı oyuncunun menajeri Aziz Yıldırım'ı adeta çılgına çevirdi: "Beni köşeye sıkıştırdığınızı zannediyorsunuz" diyen Yıldırım, menajerin restine restle karşılık verdi.

5
"Diego'yu Manisa'ya götürmeye mecbur olduğumuzu düşünüp ekstra talepler istiyorsunuz. Diego'yu Manisa'ya götürmüyorum ulan..." diyerek sözleşme şartlarını Yobo'nun menajerinin suratına fırlattı.

6
Ardından İsmail Kartal'ı arayan Yıldırım yaşananları anlattı. Başkan, Kartal'a, "Planını Diego yokmuş gibi yap. Yobo gitmemek için ayak diretiyor. Görüşmelere devam ediyoruz" dedi.

7
Önceki idmanlarda Diego'yu as takımda oynatan Kartal da dün Brezilyalı'yı yedeklerle oynattı. Ancak son kararın bugün Manisa'ya gitmeden verileceği belirtildi.

Son Dakika Yıldırım, Sözleşmeyi Yobo'nun Menajerinin Yüzüne Fırlattı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
Advertisement