Yıldız Asyalı'ya Bir Aşk Hüsranı Daha - Son Dakika

Yıldız Asyalı'ya Bir Aşk Hüsranı Daha

04.10.2010 20:35

1
Evcilik Oyunu isimli yarışmada birlikte yarışan ve daha sonra bu yıl içinde evlenmeyi planladıklarını açıklayan Yıldız Asyalı ile Sertaç Akkaya ani bir kararla ayrıldı
2
Asyalı'yla 11 aydır birlikte olduklarını söyleyen Akkaya, “ilişkimizi kurtarmak için çok uğraştım, çok sevdim, çok âşık oldum. Ama baktım ki ben elden gidiyorum... Yıldız'ın geçmişindeki travmaların bedelini ödedim.
3
Gerçekten çok yoruldum ve çok seviyor olsam da ayrılmak zorunda kaldım. Yıldız daha önce yaşadığı başarısız ilişkilerin bedelini bana ödetti” dedi.
4
Akkaya, sözlerine şöyle devam etti: “ilişkimizden dolayı uyuşturucu kullandığımı düşünenler bile olmuş. Ben sigara bile içmiyorum. Yıldız da hayatında hiç uyuşturucu kullanmamıştır.
5
Yıldız'ı çok sevdim, o da beni sevdi. Fakat kendime gelebilmem adına bu ilişkiyi bitirmeye mecburdum. Kesin kararım bu ve tekrar dönüş olmaz.”
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Yıldız Asyalı'ya Bir Aşk Hüsranı Daha - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez