Yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara duş pozuyla yürek hoplattı! - Son Dakika

Yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara duş pozuyla yürek hoplattı!

07.01.2020 16:29

Paris Saint-Germain'in yıldızı Mauro Icardi'nin eşi 33 yaşındaki Wanda Nara, 6 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştığı duş fotoğrafıyla yürek hoplattı.

1
Maldivler tatiline çıkan 33 yaşındaki Wanda Nara, 6 milyon takipçili Instagram hesabında bir kez daha yüzbinlerce beğeni elde etmeyi başardı.
2
En son duş alırkenki fotoğraflarını paylaşan Wanda Nara'nın ateşli pozlarına takipçilerinden bir çok yorum yağdı.
3
İşte Wanda Nara'nın diğer Instagram paylaşımları:
İşte Wanda Naranın diğer Instagram paylaşımları:
4
5
6
7
8
Aynı zamanda eşinin menajerliğini de yapan sarışın güzel son olarak, Paris Saint Germain'in maç kaybettiği dönemlerde kocasının kendisiyle cinsel ilişkiye girmeyi reddettiğini belirterek gündeme gelmişti.
9
Wanda Nara, hakkında yapılan şu yorumlar dikkat çekti: 'Vauw, sen bir numarasın', 'Aman tanrım, seni seviyorum', 'Her zaman için etkileyici olmayı başarıyorsun'…
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara duş pozuyla yürek hoplattı! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor