Yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin eşinden olay yaratacak cinsel ilişki itirafı: Her gece yapıyorum - Son Dakika

Yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin eşinden olay yaratacak cinsel ilişki itirafı: Her gece yapıyorum

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaşadığı ilişkilerle gündem olan Paris Saint Germain'li futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, bu kez de takipçisinin yaptığı yoruma verdiği cinsel ilişki cevabıyla olay yarattı. Nara, "Her gece yapıyorum. Sen neden denemiyorsun?" yorumuyla olay oldu.

1
PSG forması giyen Arjantinli yıldız Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, sosyal medyada adından söz ettirmeye devam ediyor.
2
Icardi'nin aynı zamanda menajerliğini de yapan Nara'nın sosyal medyadan takipçisine verdiği cevap gündem yarattı.

3
Ünlü model, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafa bir takipçisinin "Girdiğin cinsel ilişki nedeniyle nerede olacağını kim tahmin edebilirdi?" sorusu üzerine "Her gece yapıyorum. Sen neden denemiyorsun?" cevabını verdi.

4
Wanda Nara, eski futbolcu Maxi Lopez ile evli olduğu sırada, şu an Paris Saint Germain'de oynayan Arjantinli golcü Mauro Icardi ile yaşadığı aşkla futbol gündemini meşgul etmişti.
5
Modelliğin yanı sıra televizyon programlarında da boy gösteren Wanda Nara, aynı zamanda eşi Mauro Icardi'nin menajerliğini de üstleniyor.
6
Wanda, eşi Mauro Icardi'nin Inter'den Paris Saint Germain'e transfer olmasında da büyük rol oynamıştı.
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 19.08.2020 15:58

Son Dakika Yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin eşinden olay yaratacak cinsel ilişki itirafı: Her gece yapıyorum - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay! Tüyleri diken diken etti Bu dağa bin yıldır tek bir kadın ayak basmıyor! Sebebi ise 'bekaret yemini' Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti