Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı - Son Dakika

Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı

19.01.2021 12:02

ABD'li oyuncu Gwyneth Paltrow'un geçen yıl piyasaya sürdüğü "vajina kokulu" mumun, Birleşik Krallık'ta bir kadının evinde patladığı ve küçük çaplı bir yangın çıkardığı bildirildi.

1
Britanya merkezli The Sun gazetesinin haberine göre, 50 yaşındaki Jody Thompson, ünlü oyuncunun "Vajinam Gibi Kokuyor" ismini verdiği ürünü internette katıldığı bir yarışmada kazandı.
2
Medya danışmanı Thompson, mumu yaktığında yaklaşık 50 cm'lik bir alev sıçradığını ve şoke olduğunu söyledi. Gazeteye konuşan Thompson, o anları şöyle anlattı:
3
"Mum patladı ve her yere irili ufaklı alevler sıçradı. Hiç böyle bir şey görmemiştim. Alev alev yanıyordu. Dokunamayacağım kadar sıcaktı. Odam cehenneme dönmüştü."
4
"Sonunda alevleri kontrol altına aldık ve mumu ön kapıdan attık. Evi yakabilirdi. O anda çok korkmuştum ama şimdi geri dönüp baktığımda Gwyneth'in vajina mumunun oturma odamda patlaması komik bir olaydı."

5
48 yaşındaki oyuncu Paltrow, 75 dolara (yaklaşık 550 TL) satılan mumu Ocak 2020'de çıkarmıştı.

6
Ürünün internet sitesinin aktardığına göre kokulu mumda sardunya, turunçgil bergamot, amber çiçeği, Şam gülü ve sedir bitkisi özleri kullanıldı.

7
8

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! 'Vajina kokulu' mumu alev alıp patladı - Son Dakika


Advertisement