Yıldız şarkıcı Katy Perry hamile olduğunu yeni şarkısının klibinde duyurdu - Son Dakika

Yıldız şarkıcı Katy Perry hamile olduğunu yeni şarkısının klibinde duyurdu

06.03.2020 11:00

Dünyaca ünlü aktör Orlando Bloom ile nişanlı olan Amerikalı şarkıcı Katy Perry hamile olduğunu sürpriz bir şekilde hayranlarına duyurdu. Perry, 'Never Worn White' adlı şarkısına çektiği klibin sonunda hamilelik pozu verdi.

1
Dünyanın en zengin şarkıcıları arasında yer alan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Katy Perry ile nişanlısı Orlando Bloom bebek bekliyor.

2
Perry, bir süredir hakkında konuşulan hamilelik iddialarına 'Never Worn White' adlı şarkısına çektiği klipte cevap vermiş oldu.

3
Ünlü şarkıcı, klibin sonunda büyüyen karnını göstererek çıkan haberleri doğruladı. Böyle bir sürprizle karşılaşan ünlü şarkıcının hayranları neye uğradığını şaşırdı.
4
Sosyal medya hesabından da açıklama yapan Katy Perry, "Bu yaz çok fazla şey olacak. Sadece doğum yapmayacağım, beklediğiniz çok önemli bir şey daha olacak" ifadelerini kullandı.
5
Şarkıcı, 43 yaşındaki aktörle 2016 yılında Altın Küre Ödülleri'nde tanışmıştı. Uzun süreli birlikteliklerinin ardından geçtiğimiz yıl nişanlanan ikili anne-baba olmak için oldukça heyecanlı.
6
Perry, "Heyecanlıyım, heyecanlıyız ve mutluyuz. Bu, muhtemelen benim en uzun süre tuttuğum sır oldu. Size müzikle birlikte en iyi şekilde açıklamak istedim" dedi.

7
ABD'li yıldız, hamileliğini kutlayan hayranlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

8
Perry'nin son şarkısının sözleri çiftin yakın zamanda evlenmeyi planladığını gösteriyor: "Hiç beyaz giymedim. Bunu doğru bir şekilde yapmak istiyorum. Seninle bunu gerçekten denemek istiyorum. Hiç beyaz giymedim/ Ama bu akşam seninle ayakta duruyorum. Çünkü 'Ben varım' demek istiyorum."
9
10
11

Son Dakika Yıldız şarkıcı Katy Perry hamile olduğunu yeni şarkısının klibinde duyurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement